Příspěvky uživatele - 248.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fialka chřadne, 18.9.2019
Je to více z jedné strany rostliny - nemůže to být spálené sluncem, když byla zvyklá na polostín?           Lída
Jacaranda mimosifolia - napadení rostliny, 17.9.2019
Nevím, nepřipadá mi to jako choroba... Spíš jakoby ta rostlina póry v pokožce produkovala šťávu a ta zaschla...           Lída
Pěstování rajčat v interiéru - třetí sezóna, 16.9.2019
Ten kbelík nemusí být vyvýšený, rostlina si tu potřebnou vlhkost natáhne i zdola. Nebo také otočit PET láhev plnou vody a hrdlo zastrčit do zeminy - ale to nevím, jak dlouho ta voda vydrží.           ... celý příspěvek >
Ochrana stromků před mrazem, 16.9.2019
Jediné, co jsem udělala (a jen u meruňky) první zimu po podzimním sázení bylo, že jsem přihrnula zeminu přes místo očkování. Pokud chcete kmínky chránit, tak jedině obalit prodyšnou jutou (to je ne proti mrazu, ale proti vysychání, na větrném... celý příspěvek >
Jak na Drvopleň, popravuje jablon, 16.9.2019
ps - nevím, co je na té housence pěkného. Je hnusná, lysá, tlustá 1cm a 10cm dlouhá...           L.
Jak na Drvopleň, popravuje jablon, 16.9.2019
Drtiny pod chodbičkou jsou po celý čas, co ta housenka žere (kam by to asi jinam dávala, že?)           Lída
Žumen - nemoc, 16.9.2019
Podle té fotky s květináčem bych řekla, že potřebuje přesadit do jiné zeminy a méně zalévat. Květináč nechte stejné velikosti. A hlavně nepřelévejte, snese spíš občasné mírné proschnutí, než přelití. Ty svoje zalévám mírně cca jednou týdně. ... celý příspěvek >
Jak na Drvopleň, popravuje jablon, 15.9.2019
Na netu jsem našla ten drát a pak další možnost : vložit do dírky zrnko paradichlorbenzenu a dírku zalepit, uvolňující se plyn by měl housenku zahubit. Kde ho případně ale sehnat nevím.            L.
Jak na Drvopleň, popravuje jablon, 15.9.2019
Táta strkával do děr drát, aby housenku propíchnul a injekční stříkačkou vstřikoval petrolej. Ale to jsou staré rady, táta už přes dvacet let nežije...  Lída
Likvidace utonulých hlodavců, 15.9.2019
ps - Savo bych tam nelila, smrdí také...
Likvidace utonulých hlodavců, 15.9.2019
Než bych sháněla neznámého, tak bych je vylovila a zakopala... Lída
Ma vliv sutina a stavebný odpad na záhradu?, 14.9.2019
Pokud byste ji měl přímo na své zahrádce pod rostlinami nebo těsně vedle, tak by měla vliv na vápnostřezné rostliny, protože obsahuje vápno.            Lída
Identifikace rostliny, 12.9.2019
Mohla by to být odkvetlá psárka... Je to poněkud máznuté a není vyfocena celá rostlina.          Lída
Jsou to modřence?, 12.9.2019
Také pivoňky nepřikrývám. Jednou jsem udělala výjimku, když jsem koupila novou a měla jen dva listy, tak tu jsem první zimu přehodila větvičkou chvojí.  Lída
Jsou to modřence?, 11.9.2019
Ano, jsou to modřence. Ony vyrážejí listy už teď, ty přezimují a zjara se mezi listy objevuje květenství. Po odkvetení zaschnou, přes léto nejsou vidět a vyrážejí zas touto dobou...           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika