Příspěvky uživatele - 107.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se zbavit smržů rostoucích z mulčovací kůry?, 2.5.2018
musím potvrdit stejnou zkusenost, minuly rok na jare jsem dal mulc a letos, tj. po jednom roce sklizim smrze, byl to mulc v akci od retezce Pe..y v akci za 59,- Pavel JC
Moniliový úžeh a hniloba peckovin 2018, 9.4.2018
přesně takto jsem uvažoval o víkendu, Signum je už aplikované, kdybych mohl merunky den co den monitorovat tak bych jeste počkal pár dní, kvést určitě tento týden začnout, snad bude systémový učinek Signum dostatečný. Horizon chystám také po... celý příspěvek >
Moruše - roub velkoplodé HK, Jičín, Nymburk, Ml.Boleslav, 2.3.2018
Ahoj.Ano ano, o těch moruších u Hučáku vím, chodil jsem tam cestou ze špitálu na černé, bílé i takové "šedivé" (ty byly nejsladší). Ale před časem jsem šel kolem a zjistil jsem, že je něco pokácené a myslím si, že je to i ten strom s "většími... celý příspěvek >
Vilma, Venus, Aztek, 27.2.2018
Pěkné :-) Ten Tom roste, koukám, opravdu docela divoce...
Vilma, Venus, Aztek, 27.2.2018
Určitě dám vědět. A všem moc děkuji za reakce. Kromě Vilmy (+ Venus a Azteka) zkouším i převislou balkonovou odrůdu Tumbling Tom - ta by měla být opravdu raná a podle informací z různých diskuzí i plodící "skoro až do zámrazu" - i... celý příspěvek >
Vilma, Venus, Aztek, 26.2.2018
Děkuji, Danielo. Právě jsem je vysela, později je plánuju dát nejdřív do skleníku a pak půjdou ven. Tak uvidíme. Hodně úspěchů i vám :-)
Moruše - roub velkoplodé HK, Jičín, Nymburk, Ml.Boleslav, 22.2.2018
Převislou jsem narouboval vloni na jaře a dokonce i zaplodila - měla celý jeden plod, ale drobný. Uvidím, třeba se to trošku zlepší až stromek zesílí. Kdesi na tomto webu jsem četl o řezu moruší a tedy možnosti mít rozumně velký strom a přitom,... celý příspěvek >
Moruše - roub velkoplodé HK, Jičín, Nymburk, Ml.Boleslav, 22.2.2018
Děkuju Vám za odpověď. Tento web znám, několik zajímavých míst jsem zde objevil a některá už i prozkoumal, ale všechno to jsou jen moruše "o trochu větší než nehet", tedy žádná s velkými plody, které by způsobily, že by moje paní vzala moruši na... celý příspěvek >
Moruše - roub velkoplodé HK, Jičín, Nymburk, Ml.Boleslav, 20.2.2018
Dobrý den. Věděl by někdo, prosím, o nějaké pěkné velkoplodé moruši? Jezdím z HK do Ml.Boleslavi do práce, tak ideálně někde po cestě, abych si mohl střihnout roub...;-) Mám na zahradě pár semenáčků a rád bych je zkusil zkultůrnit. Děkuju za... celý příspěvek >
Kalina bodnantska “dawn”, 13.2.2018
Ale tak se nečertěte. Řekl bych, že host xxx.xxx.131.34 reagoval na příspěvek Benyho, ne na ten váš.
Indiánská máta, 2.2.2018
Dobrý den, zaujala mě indiánská máta (indian mint, satureja douglasii) a ráda bych jí letos doplnila truhlíky s letničkami. Chtěla bych se proto zepta´t, jaké s ní máte zkušenosti. Skutečně roste tak rychle, jak se často uvádí? Jak dlouhé převisy... celý příspěvek >
Muchovník, 1.2.2018
Vyšší keře (nebo i stromky) mají třeba v zahradnictví Safro (Havlis) nebo Flos. Pochopitelně jsou ale poněkud dražší...
Do jakého sponu je vhodné sázet Barvínek - Vinca major?, 10.1.2018
A nemusí mi odpovídat jen paní Lída. Budu moc ráda i za odpovědi od ostatních :-)
Do jakého sponu je vhodné sázet Barvínek - Vinca major?, 10.1.2018
Paní Lído, chtěla bych se zeptat na to řízkování barvínku: To prostě jen tak ufiknete kus větvičky a zapíchnete rovnou na místo určení? Nebo jak je třeba postupovat? A kdy (myslím, v kterých tak měsících) je to nejlépe provést? A když... celý příspěvek >
Jaké ovocné stromy pěstovat v kordonu, 14.11.2017
z Rakouska z Alp znam priklad merunek, pestuji je uplne napelene na jizni strane budov, videl jsem i ve vesnicich kolem 800 mnm obrazek viz, napr Hallstat
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika