Příspěvky uživatele - 248.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Královna latnatých hortenzií, 7.7.2019
Vanille Fraise se u mne vahou ohýbalo květenství. Za mne Pinky Winky, tmavne od světle narůžovělé až po tmavě červenorůžovou.           Lída
Růže Flamingo, 6.7.2019 Obsahuje fotku
Velkokvětá, občas má ale dva květy na stonku.   Lída
Kdo zná názvy těchto zahradních kytek?, 6.7.2019
2. = tradeskancie viržinská.           Lída
Kdo zná názvy těchto zahradních kytek?, 6.7.2019
1.= zvonek klubkatý, existuje i v bílé barvě.         Lída
Skvrny na listech pelargonií, 6.7.2019
Korkovitost, způsobuje ji nerovnoměrná zálivka.           Lída
Stále plodící maliny, 6.7.2019
Stáleplodící maliny neexistují. Jsou jen jednouplodící (konec jara) a remontantní - dvakrátplodící (konec jara +podzim).           Lída
Udatna, 5.7.2019
ps - půdu máme mírně kyselou  ;-))           L.
Udatna, 5.7.2019
Jestli je tam první rok, tak je nižší proto. Ta moje je pod břízou, kde má takový ten třepotavý stín prakticky celý den. Ale potřebuje víc vlhka, mám ji mezi ostatními rostlinami (sazaník, pérovník, fothergilla), tak má spodní část úplně zastíněnou.... celý příspěvek >
Divne vcely, 5.7.2019
Že by divoké včely? Ale do "škůdců" to nepatří .           Lída
Jak zpracovat kompost, 5.7.2019
Zřejmě špatně založený kompost, který hnije místo toho, aby tlel. Přečtěte si někde tady, jak se správně dělá kompost - tu vaši trávu je také třeba s něčím míchat, aby se tam dostalo trochu zeminy (bakterie) a vzduchu (silnější stonky). Pokud dáváte... celý příspěvek >
Záchrana usychajícího kaštanu, 5.7.2019
Ten mulč asi nevadí, zem pod ním mokrá není (viz foto 1), ale spíš to zaškrcení úvazkem - pod ním ta větvička ještě suchá není, i když je také nějaká nedomrlá.           Lída
Pryšec křižmolistý, 5.7.2019
O hraboších a hryzcích se to říká. Osobně ho nechávám růst třeba v mísách u mladých stromků (co kdyby fakt působil?). Ohledně vysemeňování - ano, vysemeňuje se, ale semenáčky se dobře tahají a zas takové množství jich není (ale je fakt, je u mne je... celý příspěvek >
Udatna, 5.7.2019 Obsahuje fotku
Nepřiložil se mi obrázek...        L.
Udatna, 5.7.2019
Připadá mi, že má málo vlhka, že květy brzy zasychají (a je nízká, malé listy) - i ta tráva vedle je jakási proschlá... A chce spíš polostín.      Lída      
Posekaný rybíz + angrešt, 4.7.2019
Marie, nezlobte se, ale co píšete ve druhé polovině příspěvku o jarním řezu, je pěkná blb.st. Kdy tedy zakládáte korunku? A pokud "vůbec nehnojíte", tak se nedivím, že vám stromky buď jen rostou nebo jen plodí. Výživu musí mít takovou, aby zvládly... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika