Příspěvky uživatele - 220.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkrácení velké třešně - řez, 27.5.2018
Před 7 lety jsme docela drsně ořezali obří třešeň, s tím, že půjde celá. Ale z větví byla spousta dřeva a tak jsme nechali stát kmen s několika pahýly větví s tím že až se neco spálí, porazíme kmen. Než k tomu došlo, větve obrazily a nám to bylo líto... celý příspěvek >
Nazov rastliny, 10.5.2018
asi Philodendron erubescens
Rozmarýn v zimě, 22.4.2018
Měla jsem mrazuvzdorný schovaný loni v chatce a nepřežil, ale suchem ani přelitím to nebylo. Letos mi přežil doma v bytě obyčejný, ale před tím už několikrát ne. Známá ho má celou zimu v zasklené lodžii a spolehlivě přežívá a já mám jistotu, že... celý příspěvek >
Zná někdo tuto rostlinu?, 15.4.2018
Taky jsem ji ještě neviděla, ale je to Neomarica gracilis- pochodujíci kosatec.
Pochlubte se jak vám kvetou Orchideje, 12.1.2018 Obsahuje fotku
Evo, máš je překrásný , já mám jen bílý a ted' nekvete. Jinak mám phalenopsy a taky nekvetou všechny.
Chorvatský fíkovník, 4.1.2018
Ještě jde o opylování, některé fíkovníky potřebují k opylení jistou vosičku, která u nás nežije. Jiné plodí bez opylování. Záleží, jaký tedy máte.
Co je to za kytku?, 7.12.2017
Ještě dodám-kávovník se spálenými listy od slunce.
Co je to za kytku?, 7.12.2017
Kávovník
Lidská moč jako dusíkaté hnojivo k ovocným stromům, 5.12.2017
Nenapadlo by mě lít neředěnou moč k rostlinám, ale když ji zředěnou budu lít na kompost, tak si s tím příroda poradí?
Neznámá rostlina připomínající citrusy, 25.11.2017 Obsahuje fotku
Fíkus bengálský - možná...
Neznámá kytička, 3.11.2017
Vidím trochu zubatý okraj listů takže Pandanus
Skleník ze skla nebo polykarbonátu?, 29.10.2017
No budu se bát jet na zahradu, co uvidím, nebo spíš neuvidím. Mám polykarbonát.
Nevíte, jak se jmenuje tahle překrásná růže?, 17.10.2017
Mě se zdá, že jsou stejné, v barvě nevidím rozdíl
Množení fuchsií, 5.9.2017
Během sezony se už nemají střihat, protože aby pak kvetly potřebují 2 měsíce. Dříve jsem zimovala v paneláku ve sklepu, ale je tam dost teplo a tak je dávám v zahradní chatce do sklepa, asi jako píše Jiří.
Jde ještě zachránit?, 2.9.2017
Ale mě se nezdá, že by na tom byl nějak špatně. Jen ta barva, možná mu chybí nějaké minerály, slabě bych přihnojila.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika