Příspěvky uživatele - 248.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ostružiník - Dirksen a Navaho, stříhání, 6.3.2019 Obsahuje fotku
Jsou ty Vaše ostružiníky trochu divočina.. Nejvyšší čas na stříhání. Nevím, zda nemáte záměny.Navaho u nás roste vzpřímeně. Pouze ho lehce přitahujeme k tyčce. Staré pruty vystříhat u země, nechat pouze silné loňské, ty zastřihujeme asi na 120 cm.... celý příspěvek >
Jakou dát zeminu do skleníku?, 6.3.2019
Zkoušela jsem cuketu ve skleníku, škoda místa, vůbec mi tam nešly. Třeba má někdo jinou zkušenost. Na přilepšenou do skleníku bych se nebála dát zahrad. substrát, 70 l kupovaný v Mountfieldu, byl za 99 Kč, slušný, alespoň pro začátek..
Pohrbeni zaplevelene hliny na dno kompostu, 6.3.2019
Jednodušší by bylo bývalo ho normálně vyplet, tahá se dobře...      Lída        
Červený rybíz - antraknóza, 6.3.2019
Před květem (ukazují se lístky, ale kvítky ve střapečcích jsou ještě v poupátkách) a hned po odkvětu. Pokud vám na květ nenasadí, tak mrkněte k sousedům. A určitě nevykopávejte, on červený většinou plodí na bočních větvičkách z dlouhých výhonů.... celý příspěvek >
Co vysadit?, 6.3.2019
Bříza, javor...           Lída
Červený rybíz - antraknóza, 6.3.2019
...červený rybíz...
Červený rybíz - antraknóza, 6.3.2019
K tomu čekání na bobulky - on rybíz nejvíc plodí na jednoletém dřevě, vyrostlém z dvouletého, kdežto černý na jednoletém.     Lída
Červený rybíz - antraknóza, 6.3.2019
Díky za opravu, opravdu Discus - ono to oboje začíná na "D" ...           Lída
Červený rybíz - antraknóza, 5.3.2019
Pardon ¨...stříkněte...
Červený rybíz - antraknóza, 5.3.2019 Obsahuje fotku
Ale to není antraknóza. To vypadá spíš na nějaké padlí, nejspíš americké (jako na angreštu). Stříhněte ho před květem a po odkvětu Decisem, mělo by to zabrat.           Lída ps -antraknóza je viz... celý příspěvek >
Červený rybíz - antraknóza, 5.3.2019
Může to být pozdnější odrůda. Zaschlé to nevypadá, přírůstky máte pěkné a loupající se kůra je normální (jak větve tloustnou). Kroucení listů může být způsobeno sáním mšic, antraknóza je, že předčasně žloutnou a opadávají listy. Jinak ten rybíz je... celý příspěvek >
Rozsáhlé poškození starších jabloní, 3.3.2019
Převážně starší stromy, ale i mladé - u mne Goldstar (tipla bych možnost třeba nůžkami, pilkou - už si dávám pozor) - na rakovinu kůry mi v laborce doporučili před rašením a po opadu listů postřik kuprikolem. Stará památeční jabloň JG na... celý příspěvek >
Rozsáhlé poškození starších jabloní, 3.3.2019
Pro IH - dlask byl přepis, myslela jsem brhlíka ...  Lída
Rozsáhlé poškození starších jabloní, 3.3.2019
Tipla bych rakovinu kůry, kde se pod odumírající kůru do už špatného dřeva dostal hmyz a strakapoud, žluna nebo dlask se to snažili hmyzu zbavit. V každém případě stromy dožívají, bylo by dobré postupně pořídit nové.  Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika