Příspěvky uživatele - 250.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivoň Valentynka, 17.1.2016
Díval jsem se na vlákno "Topimmun" a máte asi pravdu, že T1=Topimmun. Akorát ta neúplná rezistence jak píšešte mi moc nesedí, ale to může být taky nějaká chyba u tahle nových odrůd. :)
Slivoň Valentynka, 17.1.2016
To že by se z překladu změnina T I ma T1, se mohlo stát. Ale jak jsem už psal ve vlákně "PološvestkaT1", tak T1 byla šlechtěna se záměrem k co nejvěší rezistenci k šárce (proto to Immunum). Takže je blbost aby byla jen středně odolná proti... celý příspěvek >
Co se sadem po dědovi?, 7.1.2016
Samozřejmně, je to moje představa, kam se ovocnářství bude vyvíjet. Přesto z čistě ekonomického hlediska si myslím, že je více než reálná. Jestli mám nebo nemám pravdu ukáže až čas. Honza
Co se sadem po dědovi?, 7.1.2016
Možná máte pravdu, že v čr nikdo 25 let nevsadil na výsadbu jen sloupových jablonových sadů, ale my se bavíme o budoucnosti ne o minulosti. Je jasné, že před 25 lety se nemohly vysadit, když ještě podstatě neexistovaly, nebyly vyšlechtěné. Druhá... celý příspěvek >
Co se sadem po dědovi?, 6.1.2016
Nemyslím si, že jsem se odchýlil od tématu, spíše vy máte "menší představivost" (nemyslím to špatně), protože takové jabloňové sady v zahraničí existují, možná i u nás akorát o tom nevíme. Pravda, ještě jich bude minimum, ale časem... viz. The new... celý příspěvek >
Co se sadem po dědovi?, 5.1.2016
Nikdo neví co bude za 20,30.. let. Ale dle mého názoru půjde ovocnářství směrem sloupových tvarů a vysokokmeny typu jadernička a podobně se bude vysazovat spíše z nostalgie/ nebo jako "okrasný strom". Neříkám, že je to dobře nebo špatně, ale jinak to... celý příspěvek >
Jak odstranit housenky na slivoních?, 2.12.2015
Ano, máte pravdu v tom, že píťálka nezlikviduje celý ovocný stromek. Nicméně první tři roky, kdy má stromek jen pár větviček, tak je mi prostě líto, aby třetina nový listků byla sežrána píďalkou. Slepice by se asi taky osvědčli, na malé zahradě,... celý příspěvek >
Jak odstranit housenky na slivoních?, 1.12.2015
Ještě dodatek.. U mě se vyskytla převážně píďálka podzimní, proto jsem zvolil lep již na podzim.. -píďalka podzimní: motýli se líhnou na podzim, v říjnu a listopadu, případně v teplejších letech či nižších oblastech i v prosinci. Bezkřídlé... celý příspěvek >
Jak odstranit housenky na slivoních?, 30.11.2015
Taky mám stejný problém.. Zatím zkouším dávat lep na mravence(na kmínek), ale musí se dát již na podzim, myslím v polovině října, prostě než začne padat listí. Protože v tuto dobu se dostávají housenky do koruny slivoně, kde přezimují. Na jaře už... celý příspěvek >
Podnož M 25, 30.11.2015
Aha, pardom omlouvám se. Neuvědomil jsem si to, že to není M26, ale M25. Potom by to sedělo :) Filip
Podnož M 25, 30.11.2015
Nevím, kde předchozí host došel k informaci, že M26 je bujnější než MM106. Je to právě naopak. M9 < M26 < < < MM106. Podrobnější informace najděte na nějaké odbornější stránce, viz. Podnože pro jabloně Filip
Pološvestka T1, 16.11.2015
Ne. Tonda
Pološvestka T1, 15.11.2015
Bohužel ne, dokonce jsem se jich i přímo ptal, ale bud to neví, nebo nechtějí zveřejnit. Odepsali mi jen to, co jsem psal v minulém příspěvku. Tonda
Pološvestka T1, 15.11.2015
Nedávno jsem se ptal (emailem), na tuto švestku právě v prodejistromku.cz.. Není toho mhoho, ale aspon nějaké informace: "Dobrý den, jedná se o zcela nového šlechtěnce, který byl předběžně pouze pracovně pojmenován Top Imun - jedná se o... celý příspěvek >
Domácí švestka a Domácí velkoplodá, 11.10.2015
Prozatím to nemám ověřená na vlastní zahradě ale z ověřené zdroje (velkopěstitel) mi velmi doporučoval, že v případě pokud budu sadit Gabrovskou, tak mám nasadit i opylovače Stanley. Významně se to později projeví na plodnosti. Takže určitě nasaďte... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika