Příspěvky uživatele - 46.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahoda Allegro, 13.6.2019 Obsahuje fotku
Neviete prosím ako pridám viac fotiek naraz? Ak označím jednu druhú mi automaticky zmaže..vždy sa mi dá označiť iba jedna..ďakujem
Jahoda Allegro, 13.6.2019 Obsahuje fotku
Tak som na jar zasadil asi 60 korenov odrody Allegro, bola.to frigo.sadba, zem som si vyrabal do zlabu ešte na jeseň do obyčajnej zeme som pridal hnoj, piesok,syran draselny a superfosfat..všetko som to rotavatrom premiešal a nechal do jari odstáť,... celý příspěvek >
Hrušeň - choroba?, 31.5.2019 Obsahuje fotku
Pridávam ešte jednu...
Hrušeň - choroba?, 31.5.2019 Obsahuje fotku
Dobrý deň mám podobný problém na hruškách ale asi to bude niečo iné..viete mi prosím poradiť ochranu..je možná ešte?dakujem.
Poznáte túto husenicu?, 17.5.2019 Obsahuje fotku
Foto 2
Poznáte túto husenicu?, 17.5.2019 Obsahuje fotku
Ešte nejaké foto
Poznáte túto husenicu?, 16.5.2019
Dobrý deň..písal som do jednej organizácie a poslali mi odpoveď Zdravim, su to husenice mnisky velkohlavej, zozeru vsetko co im pride do cesty. Nechytajte ich do ruk, dbajte na to, aby sa nedostali do domu. Ich chlpky sposobuju alergie. Jediny... celý příspěvek >
Poznáte túto husenicu?, 12.5.2019 Obsahuje fotku
Pripájam Ešte jednu fotku
Poznáte túto husenicu?, 11.5.2019 Obsahuje fotku
Poznáte prosím niekto s určitosťou túto husenicu.?.je u nás dosť rozmnozena... je všade kam sa človek pozrie..ďakujem
Jahody choroba?, 28.4.2019
dobry den..co to nakoniec bolo? presne toto iste mam na jahodach.. ako ste striekali.. dakujem  peter 
Jahodník - frigo sadba, 19.4.2019 Obsahuje fotku
Je to domáca výroba,..a teraz je práve skúška, či dačo dobre z toho vzíde... Ale veľký úspech máte aj na malom priestranstve Peter
Jahodník - frigo sadba, 18.4.2019 Obsahuje fotku
Tak tie sú ukážkové..moje sadene asi 8 dní..s.450 mnm
Rozkvétání 2019, 2.4.2019 Obsahuje fotku
Niektoré sú aj menej napucane..je lepšie pred dažďami všetky naraz? Čo myslíte? Ďakujem Peter
Rozkvétání 2019, 2.4.2019 Obsahuje fotku
Pozdravujem vás všetkých..chcel.by som.sa.opytat halsia dazd od stredy..moja poloha 450 mnm mám postriekat marhule teraz Signumom alebo a po 3 dňoch keď sa vyčasí..aj keď niesu zrejme ešte na prvý postrek dosť napucane... viď obrázok..ďakujem
Signum proti chrastovitosti a hrdzi, 14.3.2019
Ďakujem vám
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika