Příspěvky uživatele - 166.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kanzi, 24.5.2019 Obsahuje fotku
Kanzi na podpníku m9.V najbližších dňoch budem musieť dávať postrek proti voškám.
Odrůda Admiral, 17.5.2019 Obsahuje fotku
V nedeľu 12.mája som skonzumoval posledný Admirál ktorý som si nechával, aby som vyskúšal dlžku trvanlivosti, ten sa však kôli poškodeniu krupobitím z minulého roka začal kaziť v okolí stopkovej jamky, tak sme ho s priateľkou museli skonzumovať, a... celý příspěvek >
Roubování meruněk, 16.5.2019 Obsahuje fotku
Francúzska odroda meruňky s bielou dužinou Vanilla cot, ktorú mám navrúbľovanú vo vrchnej časti koruny Bergevalu.Vrúbľoval som okolo 10.apríla za kôru.Malo by ísť o špičkovú odrodu.
Roubování, 12.5.2019 Obsahuje fotku
A ešte odrody Jazz a Pacific rose.Zároveň by som sa touto cestou chcel srdečne ešte raz podakovať pánom ktorý my poslali materiál na vrúbľovanie, veľa to pre mňa znamená, strašne sa z toho teším, nabehajú my až zimomriavky pri menách niektorých... celý příspěvek >
Roubování, 12.5.2019 Obsahuje fotku
V druhý aprílový týždeň som navrúbľoval ako totálny amatér vo vrúbľovaní 12 odrôd jabloní, no našťastie napriek tomu sa my púčiky prvých štyroch odrôd začínajú pomaly ale iste prebúdzať.Odrodu Lord Lambourne som si dal do kmeňa letnej odrody Ametyst,... celý příspěvek >
Roubování meruněk, 24.4.2019 Obsahuje fotku
Dnes som kontroloval ako sú na tom navrúbľované meruňky.Zatiaľ to vyzerá sľubne, vrúbľoval som za kôru začiatkom apríla, mám navrúbľovaný na vrchu koruny Bergevalu odrodu Vanilla cot, dalej približne v strede koruny Tsunami mám navrúbľovanú odrodu... celý příspěvek >
Kanzi, Rubens, Redprince, 20.4.2019 Obsahuje fotku
Mne už Kanzi pomali dokvitá, zaujímavé že aj ked ide o neskoré jablko, tak z tých 40 odrôd ktoré by my mali tento rok zarodiť my začala spolu so Sampion Reno kvitnúť ako prvá.Na kmeni odrody Kanzi, rovnako ako aj na ostatných stromoch mám natreté... celý příspěvek >
Sklizeň jádrovin 2018, 20.4.2019 Obsahuje fotku
Mám tu už posledné jablká na konzumáciu, a musím povedať že ten Admirál vyzerá stále neskutočne aj ked mám z neho posledné jablko, ktoré je ešte navyše poškodené napriek tomu je tvrdé, je to hotové sci-fi..Ked zoberieme do úvahy že nemám pivnicu a... celý příspěvek >
Rozkvétání 2019, 7.4.2019
Klobúk dole pán Petr, máte zaujímavý výber odrôd a máte krásne rozkvitnuté marhuľe.
Rozkvétání broskvoní, 6.4.2019 Obsahuje fotku
Pre 234.39.Zdravím, tak Fairhaven my dozrieva o čosi skorej ako Radosť, ale čo je zaujímavé, tak my ten Fairhaven aj dlhšie dozrieva, to znamená, že ked už som nemal na odrode Radosť žiadne plody, tak som Fairhaven ešte mohol pár dní dalej... celý příspěvek >
Rozkvétání broskvoní, 6.4.2019
Dakujem pekne pan Petr, vážim si to od Vás kedže viem že aj Vy ste veľkým fanúšikom a pestovateľom broskýň.Viete sám som zvedavý ako my to tu v záhrade bude vyzerať dajme tomu po piatich rokoch ked to tu všetko rozkvitne a potom všetko zarodí.Mám tu... celý příspěvek >
Rozkvétání broskvoní, 6.4.2019 Obsahuje fotku
Zdravím všetkých, dnes som spravil pár fotiek kvitnúcich broskvoní, a ešte ako bonus tu dávam aj rozkvitnutú slivku Hanita, hrušku Jana a jablone Sampion Reno a Kanzi.U tej hrušky Jana a aj jablone Kanzi je to zaujímavé, kedže sú to zimné odrody a... celý příspěvek >
Rozkvétání 2019, 19.3.2019 Obsahuje fotku
Rozkvitnutá marhuľa Hargrand v nedeľu a pondelok večer v pozadí oboch fotiek svietiaci mesiac.Zaujímavé je, že podstatne skoršie dozrievajúce Tsunami ešte nekvitne.
Odroda Posy, 16.3.2019 Obsahuje fotku
Na Novom Zélande začali vyvážať novú odrodu, jablko Posy.Je veľmi šťavnaté, sladké a ekologické, potrebuje menej chémie, pochádza z kríženia NZ Rose a Royal Gala.Tá rodičovská odroda NZ Rose by mala byť predpokladám odroda Pacific Rose.
Koupit Fairhaven?, 10.3.2019 Obsahuje fotku
Pridám ešte odrodu Fairhaven a aj niektoré dalšie.Benedicte a Princess mám na podpníku adesoto, tak ich skúšam v tvare štíhleho vretena.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika