Příspěvky uživatele - 135.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 14.12.2018
Tak jsem se mýlil. Omlouvám se. Trochu jsem pohedal na Google a zjistil jsem, že Strabena je rajče Seminis- De Ruiter stejně jako Juanita, Hranáček se na Slovensku pěstuje pod jménem Hranáčik (nikde ale není napsíáno, že je to odrůda vyšlechtěná na... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 14.12.2018 Obsahuje fotku
K dnešnímu dni mám za oknem sazenice od leva: 1 kelímek výsev balkónových rajčat ze dne 9.12.2018- zatím jen vykukjí 7 kelímků z výsevu 1.11.2018 jsou sazenice, které mně spadly z okna a musel jsem je zachraňovat. K dnešnímu dni mají 2- 4... celý příspěvek >
Švestka Jojo, 14.12.2018
Taky jsem byl letos s Jojo spokojen. Na koláčky s makem vynikající.            Vladimír
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 14.12.2018
Na sto procent se jedná o hybridy. Podle mne jsou to jen obchodní názvy vypěstovaných plodů, asi ani nebudou v katalogu povolených odrůd EU. Každé rajče se dá pěstovat, ale při přesevu hybridů F1 hrozí riziko, že to vypěstované rajče nemusí mít... celý příspěvek >
Rajče jako Bajaja, 12.12.2018
Snažil jsem se na internetu najít nějaké bližší informce o keříčkovém rajčeti Rubínek. Nic jsem nenašel, jen samé nabídky semen, jedno hodnocení pěstitele, že mu toto rajče nechutnalo a opisovaný popis, který má SEMO ve své nabídce. Pěstovali jste... celý příspěvek >
Rajče jako Bajaja, 8.12.2018
Chybička se vloudila. S tou databází je to takto. Někdy v roce jsem přišel s tím, že taková databáze by byla prospěšná. Tak jsem si zkusil něco takového udělat. Pak jsem oslovil další pěstitele o kterých jsem věděl, že pěstují hodně cizích odrůd,... celý příspěvek >
Rajče jako Bajaja, 7.12.2018
Dnes jsem si koupil semena toho balkónového rajčete Bajaja. Chtěl bych ho použít pro nějaké křížení a tak by mne zajímají dvě věci. Jak hodnotíte chuť, jsou ta rajčátka dostatečně sladká nebo spíše pikantní?  Ta druhá věc je, jaké listy toto... celý příspěvek >
Jak skloubit pěstování a dovolenou?, 6.12.2018
Je zajímavé, že nikdo tady neuvedl mulčování. Já mulčuji černou tkanou textilií. Maximálni spokojenost.            Vladimír
Jak skloubit pěstování a dovolenou?, 6.12.2018
Myslím si, že to opravdu nemá smysl. Proto nerozumím tomu, proč sem pletete skleník. Máte pocit, že skleník je něco podobného jako parapet v bytě? Možná byste si měl změřit osvětlení v tom... celý příspěvek >
Akvaponický skleník. 10 x vyšší úroda, 6.12.2018
Abych moc nezaplevelil toto vlákno, tak se jen zeptám, kdy nás seznámíte s těmi konkrétními zkušenostmi. Zatím to je o tom, co uděláte. Jinak o Akvaponických sklenících nic nevím a tak každý odkaz na nějaký vhodný web... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 6.12.2018
Kdo nic nezkusí, nic nepokazí. Já se těším jak to dopadne. Netroufnu si nějak tipovat.            Vladimír PS.: Konečně se našel někdo, kdo bude experimentovat a posune naše znalosti dál.
Rajčata 2019, 6.12.2018
Myslím si, že by se Vám to mohlo povést. Poslal jsem Vám prakticky to nejlepší co mám z velmi raných keříčkových odrůd, které pěstuji ve studeném pařeništi. Snad chybí jen ten Mongolskyi karlík, jehož semena už nemám, ale pokud budete chtít, tak... celý příspěvek >
Jak skloubit pěstování a dovolenou?, 6.12.2018
Můj příspěvek byl podle Vás nesmysl. Nenacházím slova, kterými bych ohodnotil Vaši repliku. Asi by to bylo něco neslušného. Nevím jak to máte vy, ale my máme opravdu ve všech místnostech skleněná okna a když mluvím o teplotě za oknem (je třeba si... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 6.12.2018
Opravdu impozantní seznam odrůd. Před stejným problémem jsem stál v roce 2015. Řešil sem to tak, že jsem vysadil cca 80 odrůd rajčat, celkem něco přes dvě stě rostlin. Dnes už vím, že jsem to přehnal, práce s tím bylo jako na kostele a přitom jsem... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 6.12.2018
Tamina je velmi podobná Stupickému polnímu ranému. Matina je z tehdy Německé spolkové republiky a je úplně stejná jako Tamina je z NDR. Všechny tři tato rajčata jsou ze stejného křížení (Mikádo x Sláva Porýnáí) x Solanum raceminegrum. Pokud chcete... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika