Příspěvky uživatele - 99.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2019, 29.11.2018
Spisala som len dobre hodnotené odrody z ponuky semillas na weboch, neriešila som úplnú rannost a skleník, takže nacitajte alebo múdrejší odpovedia čo z toho. Katka
Rajčata 2019, 29.11.2018
Ja som od nich objednala vzácnu Ambrosiu Gold, údajne top cherry sladké, Isis Candy, Blonkopfchen, Harzfeuer, Rose Berne (medium pink-red, vysoký rating na portaloch), black pear, japanese black trifelle. Ak ešte nemáte nič, tam viete kúpiť ešte... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 29.11.2018
Ďakujem za dobré rady, na tom konskom hnoji budem pracovať, aby mi ho manžel doniesol, snáď to ešte zakopeme, keď sa oteplí, po tomto mraze. Čítala som expertov, ktorí to zvládli aj v januári. Sezónu 2018 som tam dopestovala mohutné rastliny,... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 28.11.2018
Dobry vecer, siberian mozete kupit na ceskej stranke permaseminka, subarctic plenty na ceskej neoseeds, to je zdroj, kde je vela cenovo dostupnych semien. Dostanete ich ale v zip sackoch. Objednavka isla hladko, ale este som z ich... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 25.11.2018
Peknu nedelu prajem, pestovala som Venus, potvrdzujem nizsiu urodnost, krik je maly, nezabera miesto, skory. Plody boli pomerne rychlo zlte, vtedy este kysle, treba nechat dojst do plne oranzovej, vtedy sladke. Katka
Rajčata 2019, 24.11.2018
Peknu vecer prajem, trochu mimo temy, len si chcem ako zaciatocnik overit, ci nerobim hluposti. Mam zlu podu, ilovitu, tazku, minuly rok tam povodny majitel dal hnoj, aky neviem. 4 roky tam pestoval rajčiaky. Zmeny nie... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 13.11.2018
Dakujem pan Vladimir, pomohli ste mi v rozhodovani, nebudem cez estonsky web objednavat, aj to postovne je nekrestanske. Ale ebay asi neodolam, maju tam ambrosiu red, rose berne a caspian pink - jeden zdroj S... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 10.11.2018
Dakujem za hodnotenie tychto odrod od Sema, pomohlo v rozhodovani... Viete mi poradit, kde zohnat Nastju Slastjonu a Sladkoju devocku? Na estonskom webe tu znamom, je sladkaja devocka zlacnena s exspiraciou 01/2019,  to sa neoplati a Nastja... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 3.11.2018
Este jedna otazka - nazory na "Indiga". Tu citam skor negativne nazory. Predavajuci a weby ospevuju nielen vzhlad, ale aj chut: Indigo Rose, Apple, Blue berry, Cascade Village atd. Dizajn ma berie ovela menej, ako chut, odolnost voci chorobam a aby z... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 3.11.2018
Kedze mame este nejaky cas na objednavky semienok, rada sa opytam skusenych. Mlsne jazycky Semo, ake ste mali skusenosti s Valdo, Jahodo, Mini a Bibi? Datlo a Pollicino uz mam. Co sa tyka zahranicnych webov, planujem objednat este Rose... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - plísni navzdory, 3.11.2018
Dakujem za vsetky reakcie ohladom miniKumata. Sledovala som s tym cielom sortiment v marketoch, ale kupit Kumata sa mi zial nepodarilo, a teda ani ziskat semienka. Preto mi donesu znami z UK objednane cez ebay. O Syngente viem, takze pocitam aj s... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 3.11.2018
S odstupom casu by som Vas poprosila o skusenost, aku ste mali s Rose Berne a tiez odrody z Fothergills- Sunlemon, Sunchocola, Sungreen... Chcela by som si tiez doobjednat este semienka Ambrosie Red z e-bay. Ambrosiu Gold a Blue mi donesie znamy z... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - plísni navzdory, 30.10.2018
Dobry den, poprosim Vas o informaciu ohladom Minikumata? Neviem ho najst na zahranicnych weboch. Nasla som Kumato cherry a Kumato Yummi. To je to iste? Vdaka Katka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika