Příspěvky uživatele - 77.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Redukcia plodov na mladých stromov, 19.5.2014
Dle příruček je propad plůdků jabloně datován kolem 10.června.Není to však pravidlo.Roli hraje poloha, odrůda,vývoj počasí každého roku.atd.Já provádím probírku ještě před přirozeným propadem a je to v pohodě.Alternace plodnosti nenastává a k... celý příspěvek >
Aké odrody?, 19.5.2014
Pane Kollár, dovolím si ještě doplnění skladby odrůd pro Váš výběr pro výsadbu rozmanitých chutí.Pokud chcete letničku volte Mantet - suveréně nejchutnější letnička zrající ve Vaší poloze cca koncem července.Náhradní letnička Mio - sklizeň 1/2... celý příspěvek >
Křovinořez (motorová kosa) do 5000 Kč, 15.5.2014
Díky... Přesně podobné reference hledám, relativně dobrý stroj za rozumné peníze. Oba dva křovinořezy vypadají celkem zajímavě.
Křovinořez (motorová kosa) do 5000 Kč, 15.5.2014
Nečekám zázrak na léta a neplánuji více než osekání hranic pozemku a nějaké drobné sečení v terénu. Potřebuji pomocníka za rozumné peníze. Za 10.000+ zřejmě dostanu opravdovou kvalitu pro profesionály, ale momentálně nechci investovat tolik... celý příspěvek >
Křovinořez (motorová kosa) do 5000 Kč, 14.5.2014
Další zajímavý kandidát HECHT 145. Nemáte někdo zkušenost?
Křovinořez (motorová kosa) do 5000 Kč, 14.5.2014
Pokud je to tak, je možné v této čínské produkci najít nějaký rozumnější kousek? Zaujala mě např. VeGA BC520PRO, zajímali by mě zkušenosti s křovinořezy této cenové kategorie. 
Mráz - malé plůdky meruněk, 22.4.2014
Použil jsem svíce pod názvem PROKVĚT českého výrobce.Na netu si dejte do vyhledavače tento název a dozvíte se vše potřebné. Svíce (10 ks) jsem měl zapálené 5 hodin od 2:00 ÷7:00 na ploše cca 280 m.Po uhašení jsou připraveny na dalších 5 hodin... celý příspěvek >
Jarní postřik, 4.4.2014
Vidíte pánové, zase se vcelé nahotě ukazuje, jak se rozumná integrovaná ochrana vyplácí.Názory na tzv.moderní odrůdy a jejich snadné pěstování berou zasvé.Loni jsme se mohli přesvědčit jak rezistence dopadla.Nyní přišla mírná zima a škůdci mají... celý příspěvek >
Melrose, 19.2.2014
Zdravíčko ovocnáři.Glostry jsou takřka snědeny, tak jsem dnes šáhl poprvé po Melrose.Nezklamala, jako ostatně roky předtím.Výtečná chuť a štˇavnatost.Podávat nejlépe mírně vychlazené.Na zbytek února a březen mám vystaráno.Občas proložím ještě... celý příspěvek >
Kterou letní jabloň?, 22.1.2014
Pane Sádecký, máte vysoké nároky což je dobře.Splnit 90% Vašich požadavků může splnit pouze odrůda Mantet (ve Vaší poloze ke sklizni a jídlu kolem 10.srpna a dříve, dle roku).Dozrává postupně což je u letničky výhoda.Co se týče dvoudeního putování v... celý příspěvek >
Termíny řezu a střihu, kdy je na co čas, 7.11.2013
Řez provádím zásadně podle individuálních potřeb stromu.Potřebuje-li povzbudit v růstu, řežu i v 1/3 března.Pokud chci omezit růst, stříhám klidně až v dubnu.U mě převažují tvary štíhlého vřetene a ke každému přistupuji individuálně.Střih může u mě... celý příspěvek >
Red Delicious, 6.11.2013
Pane Vysloužil buďte tak hodný a nepodsouvejte mě nic co nedělám.Reaguji pouze na výrazy (ne názory), které nemají s etikou ovocnáře nic společného.Reagoval jsem všobecně. - Mičurin II
Red Delicious, 6.11.2013
Vážení, tak jsem včera nedočkavě ochutnal, podle některých, marketovou odrůdu Red Delicious.Letos opět špičkové kvality a originální chuti, kterou jinde nenajdete.No není nadto si ji sám vypěstovat než ji podsouvat hanlivé synonymum, jen proto, že se... celý příspěvek >
Red Prince / Red Jonaprince, 4.11.2013
Nádherné ovoce.Začínám litovat, že jsem nikdy o výsadbě Jonagoldu nebo jejich vybarvenějších mutací neuvažoval.Ani pořádně nevím proč.Měl bych to napravit. Toto je totiž nádhera- Mičurin II
Elstar, 30.10.2013
Plody Elstaru mám ze středu koruny jako Vaše stromy.Jinak lehce vybarvenější až mramorované.Chuť a koezistence dužniny dle popisu.Ze suchou dužninou jsem se ještě u svých Elstarů nesetkal.Kupované jsou možná nějaká barevná mutace.Celočervený Elstar... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika