Příspěvky uživatele - 38.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím to, že mi zase v září a v říjnu zase kvetou jabloně?, 2.10.2017
Již třetí rok mi touto dobou některé jebloně a i jedna švestka opětovně kvetou. V předchozích letech jsem to přičítal počasí, letos ovšem, alespoň u mne, příliš velké výkyvy v zásobení vodou ani teplotní extrémy nebyly. Je pravda, že mám poměrně... celý příspěvek >
Jakou odrůdu meruňky do nadm. výšky 424 m?, 26.4.2017
Existují v zásadě dva přístupy k ovocnaření a zahrádkám obecně. Někdo se snaží vypěstovat co největší množství a pak třeba prodejem si přilepšit rodinný rozpočet, a pak jsou jiní, kteří si možná chtějí něco dokazovat (že dokáží vypěstovat něco... celý příspěvek >
Pila Hitachi CS 33EB maže až moc, 6.4.2017
Otázkou také je,  jak hustý olej používáte?
Už vám leze podzimní česnek?, 8.3.2017
Já vidím smysl v alespoň trochu orientačním porovnání klimatických podmínek jednotlivých pěstitelů nejen česneku, ale všech plodin, v porovnání např. Polabí, Vysočiny, Olomoucka, Podunají, středního Slovenska a v případě p. Mimma i... celý příspěvek >
Už vám leze podzimní česnek?, 7.3.2017
10 - 12 cm Cheb, 550 mnm, sázený konec listopadu, mrazová kotlina.
Už vám leze podzimní česnek?, 4.3.2017
Cca polovina má 2 cm, velmi ovšem záleží na době výsadby.
Kam kráčí zahrádkář?, 26.2.2017
Před cca rokem až dvěma (již si nepamatuji) mi dokonce Flora připadala přínosnější, ovšem během krátké doby se to vrátilo. Bohužel není odbornější alternativa, tak odebírám již mnoho let obé. Zas to tolik nestojí, a já mám pořád hlad po informacích.... celý příspěvek >
Porovnání klimatických podmínek, 26.2.2017
Bohužel je již tma, tak je nevyfotím, ale sněženky kvetou již od čtvrtka. Čekal bych v Bulharsku dřívější termín. Příroda je velká čarodějka.
Porovnání klimatických podmínek, 26.2.2017
Kdysi jsem toužil po tom, přestěhovat se na jižní Moravu, případně alespoň do jižních Čech. S ohledem na své zkušenosti bych dnes neměnil, zimy tu nejsou tak kruté, jaro přichází s ohledem na nadmořskou výšku stejně, nebo i dříve, v létě tu snad... celý příspěvek >
Porovnání klimatických podmínek, 26.2.2017
Dobrý den, rád bych porovnal klimatické podmínky jen amatérsky v ČR. Například dnes jsem si všiml, že tulipány mají v Chebu, cca 500 mnm již 5 cm výhonky. Docela mne to překvapilo. Sněženky již samozřejmě kvetou, na stromy se podívám... celý příspěvek >
Vyhlazení stromů hryzci, 26.2.2017
2,5 cm zpravidla stačí, hryzec jím normálně neproleze. Pokud bude ovšem návnada (chutné sladké kořeny některých podnoží) dostatečně lákavá,  a zároveň nebude v okolí náhradní zdroj krmení, pak se třeba třetím, čtvrtým rokem i přes tuto... celý příspěvek >
Kam kráčí zahrádkář?, 26.2.2017
Dobrý den, pan Vysloužil má samozřejmě pravdu. Bohužel ekonomické důvody vedou vydavatele ke sklouzávání k nižší kvalitě článků, k opisování elementárních pravd a zákonů a k poměrně velké ploše věnované reklamě. Přesto si myslím, že Zahrádkář... celý příspěvek >
Jak zateplit základy zapuštěného skleníku?, 23.2.2017
Jedná se mi o celoročně provozovaný skleník s vytápěním v oblasti pod kořeny.
Jak zateplit základy zapuštěného skleníku?, 22.2.2017
Problém je ten, že já polystyren nemám rád už z doby po revoluci, kdy byl nabízen jako tepelná izolace střech a domů a po několika letech v podstatě vymizel. jsem si vědom, že dnešní polystyreny jsou již někde jinde, přesto si je hodlám na svou... celý příspěvek >
Jak zateplit základy zapuštěného skleníku?, 21.2.2017
Jsou jistě osvědčené způsoby, jak zamezit prostupu chladu skrz základy zapuštěného vytápěného skleníku, ptám se na Vaše zkušenosti. Inspirovaný podnětem, zamýšlím základy a ponořenou část izolovat přímo v základech vložením nezáholovaných lahví... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika