Příspěvky uživatele - 248.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnědá housenka, 5.9.2017 Obsahuje fotku
Jestli je stejná, jako na téhle fotce z netu, tak tam byl psaný Lišaj kyprejový.  Lída
Hniloba kaktusu, 5.9.2017
Není to kaktus, je to sukulent - pryšec (Euphorbia). Boční výhonky můžete odlomit, ranky nechat zaschnout den-dva a potom zasadit do zeminy smíchané s trochou písku. Nechce moc zalévat, ale to asi víte. Pokud chceta zachránit i původní... celý příspěvek >
Prosím o pomoc s identifikací odrůdy, 4.9.2017
Teď mne napadlo Čistecké lahůdkové, to mívalo takovouhle slupičku i barvu, ale už si nepamatuji, kdy dozrávalo...           Lída
Prosím o pomoc s identifikací odrůdy, 4.9.2017
Nechci oponovat odborníkovi, ale na LL mi to fakt nepřipadá... To jablko na fotkách má slupičku "jak dětskou prdelku", takovou hlaďounkou... LL tak hladkou slupku nemá a červenou má spíš žíhnutou, než plošku (máme ho na zahrádce léta, už... celý příspěvek >
Kniha - rezy stromov, 4.9.2017
Nejraději mám Fr.Kyncl : Řez ovocných dřevin (1979), dost o řezu jabloní je i v knize Ant.Dvořák : Pěstování jabloní (1980).           Lída
Jakou magnoili, 3.9.2017
A co magnolie Genie? Ta se mi líbí už delší dobu, ale zahrádku nemám nafukovací. Je tak cca 3m...           Lída
Copak to je přesně za rostlinku?, 3.9.2017
Plectranthus.           Lída
Odstranění starého trávníku, 2.9.2017
Jinak totální herbicidy pochopitelně existují, ale nesmí je ani vánek odnést jinam (jinak to zlikvidujete také) a uschlou trávu jím ošetřenou nedávejte do kompostu.          L.
Odstranění starého trávníku, 2.9.2017
Zase jeden "chemik" ... Když jsem na původní ploše trávníku (se vším možným, vč.bršlice) dělala okrasné záhony a jezírko, sundala jsem po čtvercích rycími vidlemi vrstvu drnů a zem z nich vyklepala, takže téměř žádná neubyla. Protože ale u nás je... celý příspěvek >
Realizace skalky, 1.9.2017
To jste si tedy máknul !           Lída
Identifikace široce rozpoloženého okrasného smrku, 1.9.2017
Nebo smrček přišel o střed a teď si dělá si malé terminály z každé větve...  Lída
Aká je to odroda?, 1.9.2017
Jen podle velikosti a použití - Boikovo obrovské??           Lída
Phoenix roebelenii škůdce...?, 1.9.2017
Fotka by nebyla?
Potkan nebo hryzec?, 1.9.2017
Také tipuji hryzce. Rád žije v norách po krtkovi...           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika