Příspěvky uživatele - 137.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Togridia - tygřice, 29.4.2008
Pěstuji tygridie skoro v polostínu, hodně propustná země a dost sucho. Kvetou perfektně, skoro mi připadají méně choulostivé než gladioly Začala jsem klasickými smetanovými s hnědavým středem, teše prodávají červeném bílé... mám ovšem připravenou... celý příspěvek >
Neriné, 29.4.2008
Zakoupila jsem draze cibuli Neriné a přívlastek zní jako "narcisokvětá". Je to dovoz z Holandska, na zimu se vyndavá - to je na obalu. Dále jsem hledala hloubku sázení a našla: 15 cm, 10cm, těsně pod povrch.  Jak je to správně? Kvést... celý příspěvek >
Třezalka, 29.4.2008
Vloni napodzim jsem dala větvičku třezalky (asi tečkované) do vázy, a ona pustila kořeny. Tož jsem ji přestěhovala do květináče - a vyrábí 2 větvičky. Chystám se ji vysadit do polostínu do pásu keřů u lesa. Z informací jsem našla, že má ráda rašelinu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika