Příspěvky uživatele - 129.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prebierka plodov broskyn, 18.5.2017
dakujem za informacie. k obalovacovi, minuly rok plody neboli (majove mrazy), ale ponapichoval letorasty, nasledny glejotok a odstranenie konarov.. hlavne to bude (dufam) moja uplne prva uroda broskyn, ked bude z 2 stromov 10 broskyn tak to... celý příspěvek >
Prebierka plodov broskyn, 18.5.2017
zahradkari, dakujem vam za cenne rady! 
Prebierka plodov broskyn, 18.5.2017
pan Hlavaty, to su tohtorocne fotky?  prebierku broskyn som spravil rezom, ale letorasty mam obsypane viac ako vy na fotkach, mozem ich uz prebrat +/-tak ako su vase foto? marhule, 2 stare nezname marhule obsypane, 3 dvojrocne - madarska... celý příspěvek >
Prebierka plodov broskyn, 17.5.2017
host - xxx.xxx.184.133 - cize odporucate spravit prebierku plodov uz teraz?
Prebierka plodov broskyn, 17.5.2017
su to 3rocne stromky. niektore vyhonky som vyrezal, niekde mam na 30cm vyhonku 10 plodov velkosti 1az3cm. Cize este je cas na prebierku? Junovy (6.mesiac) opad plodov plati aj pri broskyniach ci len jadroviny?
Prebierka plodov broskyn, 17.5.2017
Ahojte zahradkari, kedy je vhodna doba na prebierku plodov broskyn a ake su "pravidla? broskyne : radost, redhaven
Koromila - velmi skory velkoplody myrobalan dozrievajuci pred Burlatom?, 5.4.2017
nikto nemate ziadnu skusenost? ani nazor na to?
Jablone na skladovanie - doporucene odrody, 29.3.2017
ahojte, s vyberom odrod davam na rady skusenejsich, takze admiral, topaz, sirius, rozela. podla pomologie by mali byt rezistentne na chrastavitost. k zavlahe, neni to extenzivny sad, je to zahrada pri rodinnom dome, ale neni studna, dazdova... celý příspěvek >
Koromila - velmi skory velkoplody myrobalan dozrievajuci pred Burlatom?, 29.3.2017
Ahojte, zaujal ma velkoplody myrobalan KOROMILA, predava ho na Slovensku Kohaplant. Mate s nim nejake skusenosti? Co si o tom myslite? velmi sa mi nechce verit ze by mohol dozriet tak skoro..a este aj chutit  "Odroda... celý příspěvek >
Jablone na skladovanie - doporucene odrody, 28.3.2017
ako su na tom vami uvedene odrody v odolnosti voci chorobam? chrastavitostou trpia vyrazne? v buducnosti by som pri ich osetrovani chcel vystacit s postrekmi proti chrastavitosti pred a po kvitnuti, pripadne este 3 postrek s 1.generaciou... celý příspěvek >
Jablone na skladovanie - doporucene odrody, 28.3.2017
ahojte, dakujem za reakcie. ako hlavne podmienky su skladovatelnost a konzumna zrelost 2-5mesiac. pan 93.225, utvrdil ste ma s topazom  pan Hlavaty, takze Shalimar bude c.3 (Admiral, Topaz, Shalimar) preco varujete pred... celý příspěvek >
Jablone na skladovanie - doporucene odrody, 27.3.2017
Ahojte pani, forum sledujem dlhsie, pisem premierovy prispevok :) vedeli by ste mi poradit 4 odrody jablone? kriteria pre vyber - 1.nenarocne na podmienky skladovania (nemam najlepsiu pivnicu) 2.konzumna zrelost co... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika