Příspěvky uživatele - 92.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata ven?, 28.4.2013
Vyplatí se počkat, ven bych ještě určitě sesázel. Rajčata zasazená později růst rychle doženou díky vyšším nočním teplotám.
Meruňky Pincot a Kioto, 28.4.2013
Pinckot mi jede třetím rokem krásně, každý rok (i v loni přes zimní teploty -25°C) mi kvete jek nevěsta, pouze v loňském roce jsem ale meruňku neochutnal (mráz 18.5.). Kioto zatím nemůžu hodnotit, kvete letos prvně, ale ze všech mých meruněk má... celý příspěvek >
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 28.4.2013
Dá se s tímto tvrzením souhlasit i nesouhlasit. Neni to tak dávno, kdy náš dům obklopovaly pouze sady a pole, dnes máme okolo zastavěnou každou proluku (včetně jednoho satelitu) a je fajn pozorovat, jak doktoři, právnici, podnikatelé a další se snaží... celý příspěvek >
TopTaste?, 23.4.2013
Já bych ho Ferdo spíše střihnul "pod okousaným místem", ale asi to máš vyzkoušené..
Nádoba na naložení masa, 10.4.2013
A co takhle zelňák?
Úroda ze semínka z kupované papriky ze supermarketu, 7.4.2013
Jmenují se Ramiry a jsou super... Loni jsme měli veliký výnos, letos to snad bude podobné.
Vytahla rajčata, 7.4.2013
Případně odřízlý spodek petky...
Pěstování rajčat 2013, 7.4.2013
Pro rajčata bohatě stačí spon 60x60, a to bez ohledu na odrůdu.
Zemní vruty pro kotvení plotů, 6.4.2013
Ba naopak, zatím mě nic nezklamalo... Počínaje termoprádlem, přes moto nabíječku, hobby nářadí a konče třeba led žárovkama...
Zemní vruty pro kotvení plotů, 6.4.2013
Od pondělka budou vruty k dostání za 179Kč/ks v Lidlu, můžete kouknout, jak vypadají.  Ostatně, mám kladné zkušenosti s výrobky Lidlu.
Celoroční stan na zahradě legislativa, 5.4.2013
Ještě že nám nikdo nevidí na zahradu... To neřešte, vždyť jste ho postavila před měsícem... ať Vám dokážou opak.
Celoroční stan na zahradě legislativa, 4.4.2013
Přesně to popsal host 142.147, stavební úřad k postavení stanu opravdu nepotřebujete. Mirku, udírnu Ti maximálně sousedi závidí (vzhledem k vlastní recyklaci výrobků na zahradě), proto sepisují nesmysly. Asi bych jim tvrdil, že jsem udírnu... celý příspěvek >
Mochyně peruánská, 4.4.2013
Sám jsem pěstování Mochyně zabalil, dozraje maximálně 5% plodů a rostlina zabere místa, jako rozrostlý rybíz. Už jí nedám šanci...
Kompotovice, 2.4.2013
Vypálitelné to bude, pitelné nikoli. A když, tak počítejte s bolestí hlavy druhý den...
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 31.3.2013
Zazanamenal jsem největší propad pupenů u Pincotu odhaduji 50%), ostatní meruňky (Kompakta, Vecot, Bergeron, Kioto) vypadají bez poškození. Slivoně vypadají taky dobře Martin, ostravsko
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika