Příspěvky uživatele - 82.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Filtrace nexus, 14.4.2017 Obsahuje fotku
detail
Filtrace nexus, 14.4.2017 Obsahuje fotku
jojo, mam to cerpadlove, cerpadla na skimmeru si nevsimam celou sezonu ale na druhem mam udelanou neco jako dodatecnou gulu a to jsem musel vloni asi ctyrikrat vycistit prave kvuly rase, uvidime co letos, ty hlinikovy profili jsou "zbytky" od jednoho... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 14.4.2017
mozna by stacilo nariznout hadici a navliknout ji na ty kraje
Filtrace nexus, 11.4.2017
tak vcera jsem zapojil i druhe cerpadlo ze dna a docela problem, pokud jsem jel jen na skimmer kde mam cerpadlo co dava 5 500l/h tak parada, jak jsem k tomu pridal to druhy ze dna co dava 6 500l/h tak je to tak na hrane, jsem tak centak od... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 8.4.2017 Obsahuje fotku
tady je jeste z dneska fotka mechanicky casti filtru po cca 6 dnech provozu, funguje paradne a jeste lip se cisti, jen otocenim vzduchovyho kohoutku a pak otevrenim odkalovaciho soupatka
Filtrace nexus, 8.4.2017 Obsahuje fotku
dekuju moc, takovy slova potesi ale je tu to sluvko alebude to fungovat, bude to stihat?predne musim rict ze me to fakt bavi, vsechno kolem jezirka atd, zacinal jsem jezirkem, uz presne nevim ale myslim ze melo kolem 9 kubiku a filtraci biotec... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 20.3.2017
jezirko mam 18 kubiku, sam jsem zvedavej jak to bude davat, filtrace je zhruba ve velikosti original nexus 220 a k ni uvadej ze je do nakych myslim 20 kubiku s koi kapry, jako musim rict ze ac jedu zatim jen na skimmer tak voda je den ode dne... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 18.3.2017 Obsahuje fotku
jeste jedna, nemuzu prijit jak vkladat vic fotek na jednou, moc si s pcitacem nerozumim
Filtrace nexus, 18.3.2017 Obsahuje fotku
tak filtr uz bezi treti den a zatim vsechno vypada dobre, jede teda zatim jen na skimmer, ze dna to jeste nechci brat dokud se trochu neotepli, v mechanicky casti je nakejch 40l micro k1 a v biologicky zatim 125l k1,casem prikoupim, musim teda... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 9.3.2017 Obsahuje fotku
jinak uz jsem zapojil skimmer a zenu ho pres ten sterbinak jen zatim do staryho biotecu 10.1,na sterbinaku budu muset jeste udelat naky upravy pac kdyz tam zapojim druhy cerpadlo ze dna tak to tu vodu nebude pobirat a pretejkala by ven ale to uz je... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 9.3.2017 Obsahuje fotku
tak jsem to dneska dal dohromady, zatim bez zatmeleni, jen provizorni tesneni jsem pouzil a pustil do toho vodu, mel jsem strach co udela ten vnitrni sud az ho vypustim, myslim ze na nej pusobi peknej vztlak a musim rict ze to neudelalo vubec nic,... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 13.2.2017
ok, dik za tip, mrknu na to
Filtrace nexus, 8.2.2017 Obsahuje fotku
tady je jeste jedna
Filtrace nexus, 8.2.2017 Obsahuje fotku
a jeste zkusim jednu vec, mozna to je totalni kravinana kos se statickym kaldnes jsem pridal "lizatka",meli by pomoci k tomu aby se voda lip tocila a tlacila necistoty od kose a mohli se tak usadit na dne aniz by se dostali do kose, ale fakt nevim... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 8.2.2017 Obsahuje fotku
tak u predfiltru zkusim jednu vec, pod sito dam 5cm vysoky bioakvacit, mohlo by to zachytit jeste neco co projde cez sito, uvidim jak se bude ucpavat, kdyz se to nebude muset cistit kezdej den ale jen dejme tomu jednou za tri ctyri dny tak s tim... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika