Příspěvky uživatele - 11.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jikov 1453, 18.11.2016
Nechci být domýšlivý, ale protože jsem do toho zde taky kecal, možná jste čekal nějakou další radu i odmne. V této chvíli ale už mohu jen konstatovat - je třeba to vidět.
Jikov 1453, 9.11.2016
Výška hladiny v plovákové komoře měřená od dělící roviny tělesa a komory by měla být 8 mm + - 1 mm. Docílí se toho přihýbáním plíšku na osce ovládající jehlový ventil.
Motor jikov, 30.10.2016
Poškozený kužel setrvačníku? Oprava výměnou za nový.
Náhradní díly, 24.10.2016
Malou výdrží nového hřídelového těsnění lze přikládat i chybné montáži, což si jen tak někdo nepřipustí, nepřizná se k ní, a vlastně vůbec neví, oč jde.
Náhradní díly, 23.10.2016
No řekl bych, že v nákupu ND je třeba se orientovat. Třeba Kasumex. Některé díly opravdu nic moc, ale jiné jsou vlastně originál jen levnější. Kdo do toho nevidí a aby s sebou nevyběhl, měl by kupovat jen originální díly. Je to jakási jistota a není... celý příspěvek >
Hecht 7100, 7.10.2016
Nevím jestli se dá nebo nedá žít z minulosti, ale snad nebudu za lháře když řeknu, že když si dokoupím ke třicet let starému stroji nějaký adaptér tak ho připojím a funguje. Hecht má vyšší výkon motoru a jinou spojku, pro mnohé jde o vhodnější... celý příspěvek >
Porovnání sekaček Panter FD-3 a Vari BDR-1200, 17.7.2016 Obsahuje fotku
Já jsem dnes sekal vojtěšku s BDR1200 a je to k nezastavení. Porovnat s FD3 však nemohu. Kdo BDR 1200 zná jezdil jsem na čtvrtý rychlostní stupeň. Dá se to označit za rychlou chůzi, motor ale o ničem nevěděl. Výška porostu 90 cm nakvítá a má už... celý příspěvek >
Karburátor VARI GSV, 6.7.2016
GSV má ložiska na klice? Není to přehnané psát u jednoho motoru o ložiskách v množném čísle? Teda pokud se nebavíme jen o valivých.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika