Příspěvky uživatele - 248.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bosch Rotak a Flymo, 14.5.2009
Pokud jde o Bosch Rotak, jak jste pořídili s těmi bočními hřebeny? Vážně to pohodlně poseká trávu u okrajů trávníku? Zatím jsem musel sekačku vždy buď nadzdvihávat u krajů záhonů nebo nedosekávat až do kraje...
Pěstování orchideí, 14.5.2009
Dostali jsme orchidej darem minulý rok v červnu. Jednou za 3 dny ji zaleji, ale jen tolik, aby nevytékalo spodem z její nádoby příliš vody - prostě trochu :-) A zatím bez přestání kvete, to jsme vážně nečekali. Vytvořil se i další stonek s novými... celý příspěvek >
Půdní kondicionéry, 14.5.2009
Děkuji za vaši zpětnou vazbu, pane doktore, jsem skutečně tak nevinný, jak jen ďábelský propagátor nekvalitních předražených produktů může být Snažil jsem se respektovat fórem daný úzus a nepropagovat přímo jedince či produkty, ovšem pro tuto... celý příspěvek >
Půdní kondicionéry, 14.5.2009
Odhalili jste mne!!! Teď abych si měnil své přihlašovací údaje a začal znovu Zase mé několikaleté přihlašování na tento server a dotazování na různou problematiku (lze vyhledat podle IP adresy, přestože jsem předtím jako Houdaaal nebyl přihlášen -... celý příspěvek >
Půdní kondicionéry, 14.5.2009
Z uvedeného odkazu jsem se dozvěděl o některých typech půdních kondicionérů, především těch hydrofobních jako je Terra-Control - který byl v onom článku hodnocen jako ten s nejvíce prokazatelným pozitivním účinkem. Podle příspěvku pana Vacka se ale... celý příspěvek >
Půdní kondicionéry, 14.5.2009
O dozvěděl jste se něco zajímavého? Jinak jsem počítal, že balení 25kg by vystačilo tak na 200-250m2. V půdě se kondicionér Agrosil LR (pravděpodobně píšete o tomto) drží 10-12 let. Také jsem si říkal, zda by přínos byl signifikantní. Ale když si... celý příspěvek >
Mech v trávníku, 13.5.2009
Rádo se stalo... ale na všechny vaše otázky naleznete odpověď v této sekci. O osivech konkrétně v tématech: "Kvalita travního osiva" a "Výběr kvalitní travní směsi" - informace tam snadno naleznete. O vhodném půdním složení byste... celý příspěvek >
Mech v trávníku, 13.5.2009
Osobně jsem dostal doporučení na užití tzv plaveného písku o nízké frakci. Pískování je postup pro zlepšení půdních vlastností vyhovujících trávníku, kdy do půdy zapravíte přidáte určité množství písku. Rozhozem, či zapravením do půdy. Trávník má rád... celý příspěvek >
Kvalita travního osiva, 13.5.2009
Dobrý den, doporučuji vám se obrátit přímo na Oseva UNI. Sám jsem psal do ŠS Větrov a dotazoval se na travní osiva. Velmi ochotně mi poradili a navíc mi dali číslo na jejich odborníka, kterému je možné zavolat. Nejsem si jistý, jestli by bylo vhodné... celý příspěvek >
Irritrol x RainBird, 13.5.2009
Mě by zase zajímalo, jak složité je sestavení zavlažování pomocí systému Hunter - především výše doporučovaných hlavic MP Rotator? Jedná se mi o plochu asi 200m2. Čerpadlo máme ve studni, voda vede z něj do domu, kde je tlaková nádoba se spínačem... celý příspěvek >
Půdní kondicionéry, 13.5.2009
Zdravím všechny čtenáře, při hledání přípravků na zkvalitnění půdních vlastností pro pěstování trávníku a dalších rostlin jsem narazil na takzvané půdní kondicionéry fungující na bázi silikátových koloidů. Jejich vlastností by mělo být nejen... celý příspěvek >
Hnojivo na trávník, 13.5.2009
Díky za informaci! Také se domnívám, že kvalita osiv a hnojiv z hobby marketů nebude závratná, a proto jsem rád za jakékoliv doporučení. Podle informací z internetu je Rasen Floranid od firmy Compo pomalu působící jemně granulované hnojivo s dusíkem... celý příspěvek >
Výběr kvalitní travní směsi, 11.5.2009
Oseva Uni - ŠS Větrov Psal jsem do Osiva Uni, ochotně mi odpověděli na email. Doporučili mi vhodné travní směsi - vzhledem k mým požadavkům. Pro podrobnější dotaz mi dali číslo na jejich odborníka, který je ale tento týden v zahraničí. Zasílají... celý příspěvek >
Výběr kvalitní travní směsi, 8.5.2009
Dle doporučení jiného uživatele fóra jsem se podíval na složení travních směsí Oseva Uni Choceň - pěstitelská stanice Větrov. Mají tam odrůdy trav užívané i Barenbrugem - např. Bareuro, Barustic či Barpearl. Napsal jsem jim, tak uvidím, jaká bude... celý příspěvek >
Kvalita travního osiva, 8.5.2009
Mají tam uvedeno i podrobné složení směsi. Navíc se zdá, že Uni Choceň používají do směsí i druhy trav užívané Barenbrugem. Pokud je tedy kvalita na stejné úrovni a převažuje vstřícné jednání a různé hmotnosti balení, asi nebude co řešit. Díky za... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika