Příspěvky uživatele - 127.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Svilušky?, 4.6.2014
Díky všem za odpověď. Hned jsem klidnější ;-) m.
Svilušky?, 3.6.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, jsou to svilušky na přiložené fotce? Chtěl bych se taky zepta, jestli to můžu znova postříkat Sanmitem, Stříkal jsem révu před cca. 3-4 týdny, ale objevili se znova. Pokud to tedy jsou svilušky. Díky moc za odpověď, Michal
Co do stínu?, 21.5.2014
Zdravím, mám pruh cca. 6 metrů dlouhý, který jde podél 2 metry vysoké zdi. Tento pruh je prakticky celý den ve stínu (z jedné strany zeď a z druhé strany dům), přímé slunce je tam cca. 2 hodiny denně. Na druhou stranu je tam celkem teplo.... celý příspěvek >
Existuje resistentní odrůda do stínu?, 16.5.2014
Zdravím, rád bych se touto cestou zeptal, zda-li exituje nějaká resistentní odrůda do nadmořské výšky cca. 300 m, která by se dala vysadit ke zdi, která je přístiněná po většinu dne? Jde o cca. 6 hlav pro přímou spotřebu. Nic velkého, ale... celý příspěvek >
Kadeřavost už nyní, 5.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, přikládám pár fotek. Jedná se o kadeřavost broskvoně? Jak ji v tomto stavu ošetřit? Je to loni sazené. Letos jsem sadil ještě jednu pár metrů opodál a ta zatím vypadá v pořádku. Prosím o radu, jak s tímto stromkem pracovat.... celý příspěvek >
Cibulky sněženek a bledulí, 27.5.2013
Zdravím, dostal jsem o víkendu bedýnku cibulek zahradních sněženek a bledulí z rušené zahrady. Jsou pár dní od vyrytí. Chtěl bych požádat o radu, jak s nimi naložit. Budu je sadit do trávníku, který následně přes sezónu běžně seču sekačkou. Tzn.... celý příspěvek >
Co je to na listech?, 4.10.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, chtěl bych požádat o radu, co je to za útvary na spodních stranách listů hrušně? Předpokládám, že je to nějaký škůdce, jak to zlikvidovat (otrhat listyy?)? Případně to něčím postříkat? Na které další ovocné stromy to případně může... celý příspěvek >
Napadené ovocné stromky, 2.5.2012
A čím doporučujete to postříkat? Tím, co popisoval přispěvatel v první reakci? Díky m.
Napadené ovocné stromky, 2.5.2012
Děkuji všem za reakce. Také jsem přemýšlel nad tím neřešit to vůbec, ale stromky jsou to mladé, vesměs dva roky od zasazení a mají napadeny všechny nové výhony na těch několika málo větévkách. Jde o to, aby to nenarušilo jejich růst. Ohledně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika