Příspěvky uživatele - 240.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila do probirky a na tezbu, 5.1.2015
 Já mám 362 bez a kolega si teď (cca tři měsíce) kupoval s Mtronicem a je s ní max spokojenej, takže toho bych se nebál. Neslyšel jsem na to moc kritiky, pokud neberu v potaz tento web, který musíte brát s velkou rezervou, protože mě... celý příspěvek >
Pila do probirky a na tezbu, 3.1.2015
Zvládne to v pohodě, ale musíte počítat s tím, že ji dřív utaháte.
Pila do probirky a na tezbu, 2.1.2015
Doporučil bych Stihl 362. Dělám s ní jako profík a nemůžu si stěžovat. Jinak co se Husqvarny týče i když nejsem jejím příznivcem, tak 560tky už šlapou jak mají. Aspoň co vím od kolegů ce je mají. První kusy stáli za prd, ale už to vychytali a není se... celý příspěvek >
Jakou pilu?, 31.12.2014
To by mě taky zajímalo, že by závist?
Jakou pilu?, 29.12.2014
Jste zvyklý na Stihl tak kupte 261-čku a můžete s ní řezat haluze aji kácet stromy. Prostě super univerzální pilka.
Husqvarna 562xp nebo Stihl ms362, 13.8.2014
To myslíte vážně s tou opravnou? Jste si asi spletl značku ne? Já dělám jako profík už šestým rokem a se značkou Stihl jsme max. spokojení.
Bílé tečky na špenátu, 6.6.2014
Také jsem tam měla jakoby průhledná zrníčka písku, ale více zespodu lístků. Špenát jsem otrhala, omyla na namrazila. Snad nám z toho nic nebude. Mšice to nebudou. Jsou větší a vypadají jinak. 
Přilba k motorové pile, 2.11.2013
Super helma je profi od Husqvarny. Stojí sice cca 1800kč, ale skvěle sedí, je dobře vidět přes mřížku a pěkně tlumí hluk. Mám ji v lese každý den už třetím rokem a pořád bez sebemenší vady. Ono je v celku jedno jestli helmu za 500, nebo za 2000,... celý příspěvek >
Zakrvácená vejce, 10.1.2013
A nebo pokud začala snášet prvně, to by také mohlo být ono ne? 
Setí mrkve, 12.4.2012
Děkuji, já jsem si říkala že bych ty řádky dala tak 15-20cm od sebe.  Děkuji
Setí mrkve, 12.4.2012
Dobrý den, chystám se na vysetí mrkve a na pytlíku se semeny jsem se u výsevu dočetla 30x5cm. Pochopila jsem to tak, že v řádku dám semínka po 5 cm a řádky dám od sebe 30 cm. Nevím jestli jsem to pochopila správně, ale přijde mi to dost daleko. I ty... celý příspěvek >
Černý rybíz, usychání větví, 16.2.2012
Zdravím, prostříhání opravdu doporučuji. Nám tři roky zpět skoro nic černý rybíz neurodil, jen hromadu listí... Babička naznala, že jde ven, že je mu už hromada let a má to za sebou. Přemluvila jsem jí, ať se ještě jeden rok nechá a dle literatury co... celý příspěvek >
Paleni tresni, 3.7.2011
Jake hodnoty by mel mit matc pred palenim?
Kultivator MS 07 IN, 12.4.2011
Dobrý den, včera jsem shodou okolností při vyvážení dřeva potkal pána s Vari. Měl motor 6,5HP (stejně jako já na MS07),ale obyčejnou převodovku - tuším T20 nebo podobně - rozhodně to nebyla orací, která je těžká a umožňuje tahat opravdu... celý příspěvek >
Kultivator MS 07 IN, 5.4.2011
Dobrý den, nedá mi to a musím reagovat na příspěvky pana J.S. Určitě má pravdu, že VARi je robustnější, ovšem osobně si myslím, že tak jak píše že frézku používá, tak to je už dost hrana a možná i za hranou určení.Ale proti gustu... Já jsem minulý... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika