Příspěvky uživatele - 252.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drobné ovoce pod thujemi, 25.4.2016
Nemám sice tůje, ale okolo všech zdí mám lesní jahody. Plodí dobře i ve spárách v chodníku. Nebo radikálněji- nahradit tůje ovocnými keři :) H.K
Papriky 2016, 22.4.2016
Polykarbonát má lepší tepelněizolační vlastnosti, ale dodal jste mi odvahy vysázet i ten zbytek. H.K.
Papriky 2016, 22.4.2016
Kolik máte ve skleníku, když venku je -3,5? Přitápíte? Máte polykarbonát nebo sklo? Já totiž ráno na teploměr ve skeníku nekoukam. Odpoledne tam bylo přes 20 a venku bylo 15 ve stínu. Nechladněji bylo tušim ve středu - 0,8 stupně. Jinak my máme... celý příspěvek >
Papriky 2016, 22.4.2016
My jsme ve 350m v údolí.  Mam nevytápěný skleník, tak jsem tam na zkoušku dala 4 kapie. Mám jich plná okna. Když zmrznou dám tam jiné. Po 14ti dnech vypadají stále dobře mají centimetrové plody. A to bylo okolo nuly. H.K.
Neudržovaný starý černý rybíz, 21.4.2016
To si nemyslím. Meruzalka roste od spodu. Ta mimochodem plodí bez problémů, jen je kyselá. Na řízky jsem stříhala odplozené větve, ze kterých jsem ten rok sklízela plody. Půlka stromku mi uschla i s plody na větvých a další rok už rybíz... celý příspěvek >
Neudržovaný starý černý rybíz, 21.4.2016
Děkuji, ale oni nekvetou. Možná jsou moc mladý. Zkusím si od někoho vzít nějaký řízek. Mam v řadě červené, bílé, 2 meruzalky a 3 kamčatské borůvky. Při sázení jsem udělala jámu 50x50x50cm a zvrhla do ní kolečko prosátého kompostu. Vše půlmetru od... celý příspěvek >
Neudržovaný starý černý rybíz, 21.4.2016
Páni..Tak 2m rybíz jsem ještě neviděla.  Sazenice byly do března ve skleníku. Při přesazování ven jsem vzala 3 nejvyšší větve o 1/3. Ty keříky co jsem dostala před 2lety mají od 15cm do asi 30cm a hrozny plodů (teď momentálně květů) se válejí po... celý příspěvek >
Neudržovaný starý černý rybíz, 21.4.2016
Mám dvouleté sazenice černého rybízu z řízků. Rostou jak blázen, ale neplodí.Prostříhala jsem je, aby zůstalo něco větví loňských i letošních. Řízky jsem brala z odplozených větví stromkového rybízu. V té době už byla polovina koruny zaschlá.Chce to... celý příspěvek >
Rajčata do skleníku - je už čas?, 19.4.2016
Tak jsem včera v 17:30 kontrolovala skleník. Teplota 15stupňů, papriky mají už malé plody a mezi ředkvičkami rostou vysemeněná rajčata z vyveženého kompostu. Mají první pravé listy a vypadají dobře. Jsem zvědavá co z nich bude :)  H.K.
Jahody ze semen, 18.4.2016
Hm. Ty už mam. Florian kvete červeně. A ty vaše?  A za další. Vegetativně množené jahody můžou mít stejné choroby jako původní rostlina. Byl o tom článek na dobrásemena.cz myslím. S klíčivostí a přesazováním jsem měla problémi jen u těch... celý příspěvek >
Jahody ze semen, 18.4.2016
Já je koupila v květinářství. Převislé ve Slaném a Florian na Kladně. Nebo objednat na - semo, aev-vs, dobrásemena. Za 40kč máte v sáčku tak 10 semen. Letos se mi podařilo vypiplat 1, ale stále se to vyplatí. V jednom katalogu jsem viděla sazenici za... celý příspěvek >
Rajčata do skleníku - je už čas?, 18.4.2016
Já dala do skleníku 4 kapie. Mám jich tolik, že mi nevadí, když zmrznou. Minulý víkend přežily -0,8 a včera tam bylo +10. Ale když jim budete přitápět, tak není co řešit. Jen se tento týden asi naběháte. H.K.
Chřest, 15.4.2016
Dobrý den. Také mám chřest ze semen. 1. rok vypadá spíš jako asparágus do vázy, klidně ho dejte po zmrzlých na záhon. Ale udržovat v bezplevelném stavu, jinak ty nitěnky nenajdete. 2. rok jsem ho dala do pařniku a nechala volně růst, aby zesílil. Měl... celý příspěvek >
Jahody ze semen, 11.4.2016
Také o nich uvažuji. Jaké jsou? A další doporučení hodná odrůda? H.K.
Jahody, 6.4.2016
Děkuji. Myslíte, že by jehodám vadil v meziřádcích kadeřávek. Trochu bojuju s místem, jak se snažím mít od všeho trochu. H.K. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika