Příspěvky uživatele - 144.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Test na metanol, 21.2.2016
Uvolnite sa... nik netvrdi za moze vznikat skodlive mnozstvo. Ti co chcu diskutovat o tejto teme, bavi ich to, tak diskutuju. Ak Vas tato tema trapi, vyhnite sa jej. 
Test na metanol, 21.2.2016
Takze zahradkari! Hura, budeme merat metanol pomocou plynovej chromatografie, starymi pristrojmi rady CHROM. Ale nahradne suciastky uz asi nezozeniete.
Motorový postřikovač SOLO 434, 20.2.2016
...ked sa stary naplnil, tak to na kila vyslo rovnako... a navyse s novym usetrite 2 L postreku 
Test na metanol, 20.2.2016
V destilate by cukor nemal byt. Plynova chromatografia vyzaduje modernu pristrojovu techniku.
Proč se přikrývat česnek výhody / nevýhody, 20.2.2016
Co sa tyka zmrznutia, viac pomoze teply front, ako akekolvek zakryvanie. Podobny nezmysel je vyssie kosenie travy na zimu,... aby trava nepremrzla. :-) Vysledok je akurat viac chorob. Mozno ma zmysel dat strucky hlbsie alebo sadit az 2 tyzdne... celý příspěvek >
Jaké papriky a rajčata?, 19.2.2016
leto bolo ako v Spanielsku, ale to nemusi byt vzdy 
Test na metanol, 19.2.2016
nepitelny... metanol vraj zlepsuje, zjemnuje chut destilatu. Toto subjektivne posudili niektori, ktori sa stali obetami otrav puncovanym alkoholom.
Jezírko - folie x pes, 17.2.2016
pes, ak nenosi tretry by nemal pretrhnut dobru foliu. Ja ma na vrchu beton a rybam nevadi. Ale musi byt kvalitne spraveny a preplachnuty dazdovou vodu niekolkokrat.
Pila pro ženu, 16.2.2016
Mne sa s touto pilou na tyci robi dobre. Prax je taka, ze nerobim s nou definitivny rez, ale davam dole len cast konara a to sa snazim si vybrat miesto aby to bolo malo namahave. Povedzme konar hrubky 15 cm zoberem 20-30 cm od miesta konecneho rezu.... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 15.2.2016
Ak zasadite kolmo, vrati sa vam to v lete, ked bude malo vlahy. Korene v hlbke dokazu zasobovat rastlinu vodou. Po zasadeni sa rast omeska a budu sa vyvyjat hlavne korene. Ale toto je normalne, nemozete ocakavat velky rast nadzemnej casti, ked v maji... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 15.2.2016
By som sa pozrel na cenu a dostupnot nahradneho noza, a jeden ci dva dokupil... mal stale nabrusene. Vyberal by som aj podla toho, ako pohodlne, jednoducho a blbovzdorne sa daju noze menit. Ostry noz je hlavne pri slabsich otackach a motoroch viac... celý příspěvek >
Rucni nuzky Bahco, 10.2.2016
tieto by soom dal aj do vitriny
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 10.2.2016
ak by som teraz striekal, tak postriekam asi celu dedinu, tak fuka
Vypalovač plevele, 7.2.2016
nestaci teplovzdusna pistol?
Paralelne cerpadlo pre kvapkovu zavlahu, 6.2.2016
to si kupte radsej frekvencny menic a usetrite na elektrike.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika