Příspěvky uživatele - 199.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rubista, 22.6.2015
Tak se mi zdá, že množství záměn je podle tohoto fóra tak velké, že si kladu otázku, jak je to možné? Vnímám to jako podvod na nás jako zákazníky. Bohužel to nikdo neřeší, stejně jako kvalitu stromků obecně. Poprvé v životě jsem si na jaře objednal... celý příspěvek >
Tsunami, Auroru nebo Radku? Co rodí nejdříve?, 18.6.2015
Slavkov není žádná Sibiř, takže bych se neohlížel a prostě jednu koupil. Vysadil jsem na jaře v Brně Tsunami, teda doufám že to bude Tsunami, protože nevěřím obecně všem firmám které zasílají stromky a podle toho, jakou kvalitu mi poslali jim věřím... celý příspěvek >
Mango-Nektarinka, 16.6.2015
Obávám se, že je to jen reklamní záležitost. Nedokážu si představit kříženímtak odlišných botanických druhů. Byl by to asi prasopes.
Broskvoň Earlycrest, 9.6.2015
Nějakou novinku ze Španělska bych taky hned vyzkoušel.
Broskvoň Earlycrest, 9.6.2015
Odrůdy Earlycrest je odzkoušená v Lednici na fakultě. Není totožná s Early Maycrest. Rich May má jednu nevýhodu a ta se jmenuje licence.
Broskvoň Earlycrest, 9.6.2015
Škoda že u nás školkaři neustále množí pár odrůd dokola. Přitom je plno odrůd které by u nás našly uplatnění.
Broskvoň Earlycrest, 9.6.2015
Je to mutace odrůdy Springcrest z Itálie, zraje 32 dnů před RH.
Royal Glory a spol, 11.5.2015
Jak dobře jdou odrůdy Royal Gem, Royal Glory a Princess od pecky?
Třešeň odolná praskání v dešti, 2.5.2015
Ne, je to odrůdová vlastnost.
Třešeň odolná praskání v dešti, 2.5.2015
Bohužel rané odrůdy budou praskat asi všechny, Burlat je z nich možná i nejpevnější. O pár dní po Burlatu dozrává nová odrůda z Holovous Kasandra. Je větší než Burlat a možná méně praská.
Odrůdová banka, očkování, stromek vlastní výroby, 2.5.2015
Odkud máte očka?
Kadeřavost už nyní, 27.4.2015
Jaky vliv ma podnož na kadeřavost? Píšete že je máte na St. Julian A
Zásah proti mrazu či monilioze, 23.4.2015
Modrá skalice se na přelomu 19. a 20. století používala ve směsi s vápnem jako tzv. Bordeauská jícha k ochraně révy vinné proti peronospoře. Aplikace byla značně obtížná, rostliny se prakticky natíraly touto směsí. Nevidím důvod k použití tohoto... celý příspěvek >
Ökoplant international® s.r.o, 14.4.2015
Adesoto využívají jen pro broskvoně. Meruňky produkují na podnoži Wavit a Torinel, obě vhodné do intenzivních sadů, tedy pro vřetena.
Ökoplant international® s.r.o, 14.4.2015
Výběr odrůd je na konci sezony vždy malý. Nemají klasický e-shop, prostě si vyberu a napíšu mail co chci. Adesoto je slivoňová podnož vyšlechtěna ve Španělsku.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika