Příspěvky uživatele - 100.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vyrobit višňové víno?, 15.7.2011
Dobrý den. Vyzkoušel jsem postupně všechny. Neřekl bych že ve výsledku by v tom byl nějaký rozdíl. Ono totiž ani nejde o to dolihováním dodat nějakou chuť, jde vlastně o metodu "konzervace". Chuť by měla zůstat originální, višňová. Ale dovolte jednu... celý příspěvek >
Jak silnou kořalku propagujete?, 14.7.2011
Uz jsem to tady psal nekde ne jinem vlakne. Osobne si na nejake procenta nehraju. Redim destilovanou vodou a malou nerezovou lzickou postupne ochutnavam (po kapkach). Pridam trochu vody - ochutnam - opet pridam - ochutnam atd. Prijde okamzik, kdy to... celý příspěvek >
Hnědý spodek rajčete, 8.7.2011
No měl jsem dojem ze to pomáhá. Jaký je to tedy prostředek?
Hnědý spodek rajčete, 7.7.2011
Úplně jistý si nejsem, ale vypadá to podobně jako to co mi bylo kdysi určeno jako "nedostatek vápníku". Provedl jsem tenkrát zálivku "vápenným mlékem" (lžička vápenného hydrátu do konve). Taky postřik na list. Postižené rajčata to sice nezachránilo,... celý příspěvek >
Co s tím?, 9.5.2011
V trávě jsou žížaly a na nich si pochutná kde co. V noci třeba ježek, ale pres den i ptáci. Není to nic neobvyklého ani škodlivého.
Slimáci a kofein, 21.4.2010
Pokud mate moznost koupit v zahranici, je to vyrazne levnejsi. Kilovka za necelych 10 Euro. Coz je v porovnani s tuzemskymi 180 Kc za 100 gramu docela zajimave. Koupil jsem takto v Belgii.
Úprava destilátu, 9.9.2009
Mi se docela osvedcila zaverecna uprava ne pomoci ultrazvuku, ale vzduchovanim akvaristickou pumpickou. Tato pumpicka stoji cca 100 Kc, dale metr hacky, vzduchovaci kaminek a zavazicko (nerezovy nebo medeny krouzek navleceny na hadicce nad kaminkem)... celý příspěvek >
Slimáci? Vím jak na ně, 10.8.2009
Kdysi si mi soused postezoval ze se chce zbavit jezka na jeho zahrade. Pripravil jsem mu pelisek u mne, soused jezka prinesl na lopate. Zalibilo se mu u mne, za par dnu tam byla cela rodinka. A slimaci temer zmizeli. Nasledne se tentyz soused ptal... celý příspěvek >
Slimáci? Vím jak na ně, 10.8.2009
No tak jestli mate na zahrade jezka, tak radeji pevny lih nepouzivejte. Jezek sam je velice vykonnym slimakozroutem. Ja osobne mam pro nej pripraveny pelisek a lakam jej na psi granule. Zatim se mi letos jeste (v minulych letech ano) nenastehoval,... celý příspěvek >
Slimáci? Vím jak na ně, 10.8.2009
Nee - PEPO je neco jineho, musite pouzit skutecne to co je nazyvano "pevny lih" a je to to co zminujete - bile kosticky s delici ryskou (existuji i kulate varianty). Vzit male kladivko a na nejake plechove misce podrtit. Jakmile mate... celý příspěvek >
Černy jeřab (Aronie), 10.8.2009
Letos pravdepodobne vlivem trochu neobvykleho leta jiz Aronie dozrava a ptaci uz stoji ve fronte! Takze hlidat a pripadne sklizet. Vyse uvedeny recept je spolehlivy, letosni kulicky aronii jsou velike, nalite a je jich vice nez obvykle... no... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika