Příspěvky uživatele - 178.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výměna těsnění klikové hřídele motoru honda gxv 160, 28.6.2015
Tj právě oprava, kterou rád děla servis a zaplati firma, ktere na tisicovce nezáleži. Cetilety motor nemusi mit vložku na vybrus a jak nema ovalitu válec, zbytečny prachy. Jak jsou miry v toleranci staci kruhy, gufera aj podle stavu. Ceny jsou podle... celý příspěvek >
Výměna těsnění klikové hřídele motoru honda gxv 160, 26.6.2015
Po 20 letech nestači jenom vypáčit gufero. Oprava akorát na dojetí a je škoda takový super motor nechat dojet na vlastní zničení. Kompletní pístní sadu sezeneš za necelých 700,- sadu kruhů za 300,- aj. Ložiska 6205 jsou v pohodě, spodní u spojky... celý příspěvek >
Vari - motor GCV160 nebo GCV190?, 25.6.2015
No tak když se nemohl rozjet, tak by měl navštívit servis, aby mu zkontrolovali malotraktor a případně mu vysvětlili, proč se nemůže rozjet. Vaše rady vedou akorát k poškození stroje a až potom jako bude zhánět, proč se stroj zastavil, pokazil.
Motorová pila s elektrickým startérem, 23.6.2015
Pomoc při startu mají i profesionální pily třeba Makita.
Honda GX35, 22.6.2015
No, napřed do nádrže nalijete E85 a pak přemyšlite jak stohohoven.
Honda GX35, 21.6.2015
Promíchání obsahu plovákové komory pumpičkou nema souvislost s problémy po dlouhém odstavení stroje. Usazeniny v karburátoru ve složitějších karburátorech rozpustí jedině aditivum, pak ultrazvuk ten nemá doma kdekdo.
Honda GX35, 20.6.2015
Problémy jsou u déle stojících motorů. Karburátor se zanese šlemem z oxidovaného benzínu. Čerstvý benzín od čerpačky není problém.
Který 4T křovinořez, 18.6.2015
Zkušenosti do placu jsou minimálně dva roky staré. 43ccm 4T jste nezkusil. Na domácí šmdrdlání je 4T už lepši a ten 35ccm 4T byl Robin? Ten je už lepši aji na větši plochy.
Který 4T křovinořez, 17.6.2015
SfK: Proč zbytečně nahráváte pomlouvačům? Sedíte na počítači, tak sakra dvakrát klikněte a vidím, že u Makity je EM 4350 UH a EM4351UH. Tak jste mě zblbnul, že jsem uvěřil, že né. Akorát nevim co prodavač z Makity má.
Který 4T křovinořez, 17.6.2015
Trabanťáci a Wartburgáči se taky hádali o svoje smradlavce a kde jsou dnes ... Mrkněte na Dolmar mají 2 silné křoviňáky 4T.
Který 4T křovinořez, 16.6.2015
Plků a žvástů jste zmínil moc. Spotřeby si nikdo z prstu nevycucal, akorát jim nevěříte. Křoviňák a 1447… no dobře. Mrkněte se do servisů Vari, proč asi mění tolik lidí ty suprové 2T za čínské 4T jste 100 let za opicemi.
Malotraktor - regulátor ťahu, 14.6.2015
Na malotraktoru není brzda potřeba, motory jsou unifikované na sekačky aj.
Malotraktor - regulátor ťahu, 12.6.2015
Určitě vyčistil bych trysky hlavní je zespodu uprostředka jak sundáte misku plováku. Do šroubku neé jak ztratíte jehlový ventil osičku máte po radosti. Dejte si karbec na čistý stůl a vopatrně :-: Na vyčištění pořádně aditivum na sajrajt z benzínu... celý příspěvek >
Vari - motor GCV160 nebo GCV190?, 12.6.2015
Motor ze sekačky jsem předělal na Vari, jenomže je v to tak pro technického nadšence. Zmíněné se dá překonat. Regulaci plynu, sytič na motoru ovládání na motoru je a tohle si doděláte lankem s páčkou, setrvák částečně nahradí spojka, o které tu však... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 3.6.2015
Také píšu ze smartfonu a mě zase ohromil 4T, pracuji v čistém prostředí, v menším hluku, nemám vykloubené rameno ze startování za sebou. 2T jsem si užil ažaž a 4mix je kompromis hlučnější se spalováním oleje a zdraví mám jenom jedno. 34 kubíkový 4T u... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika