Příspěvky uživatele - 20.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šestihraný řemen pohonu žacího ústrojí, 12.7.2009
Šestiraný klíňák běhá na Partneru 2rok a je o.k. Kladky mají klasický tvar defakto i pro normální klíňák, ale problém by byl u kladek kde je řemen veden po hřbetě. Museli by by být pro vedení normálního klíňáku ze zadu (hřbetu) ploché v... celý příspěvek >
Výběr tlakové myčky, 11.7.2009
Za cca 8900 kč jsem před vánoci koupil v Bauhausu starý silnější tip Karcher 7.20 MX, s kvalitním čerpadlem a silným motorem. Nevím jestli se dá, ale někde ještě sehnat.Myslím, že tento tip byl nejvíc distribuován v Němcku,... celý příspěvek >
Roundap, 5.7.2009
Tak, po 4 dnech po aplikaci roundapu v 3% koncentraci mohu konstatovat, že spolehlivě spálil jen samostatně rostoucí keře trnky do 1m a to ještě po defakto dvou následných postřikách v rozmezí 1/2 hodiny.Na 2 metrové hodně sině rozrostlé keře se... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 5.7.2009
U Partnera mi dost po koupi vadilo, že nemám v předních kolech ložiska. Dnes po zkušenostech s přirezlými ložisky když se do nich dostane voda jsem rád, že je v kolech nemám.  Do 10 km/h jsou v podstatě zbytečné.Jednou týdně tam přes maznice... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 4.7.2009
Mě třeba ta vámi zavrhovaná,, šaltrpáka´´ vyhovuje, od nožního pedálu mě po dlouhé práci bolela noha zrovnatak jako např. u os. vozu od plynového pedálu. U Partnera jsou pouze problém čínská lořiska v kladkách, ale ty jdou nahradit... celý příspěvek >
Dakr FD-3, 2.7.2009
S tou FD 3 bych to neviděl tak růžově.S MF 70 podseknu bez problému i hustou trávu cca 130cm při výkonu zhruba 3000 m/h. Maximálnálně jí pomůžu, že sunsám šusplech, aby kola přimačkla hustý koberec trávy za lištou k zemi. U FD3 bych pochyboval,... celý příspěvek >
Roundap, 1.7.2009
Poradí mi někdo dostatečně spolehlivou koncentraci Roundupu bioactivu na 10 l vody, na likvidaci trnkových keřů vysokých až někde do 2,5 metru. Sříkal jsem to v koncentraci asi 3% což je asi 3dcl na 10 l vody a nejsem si jistý zdali to trnky... celý příspěvek >
Dakr FD-3, 1.7.2009
Radši bych nechal pořádně zgenerálkovat MF 70 než jít do Dakru.I za cenu náhradního motoru atc..
Křovinořezy Ryobi RBC 52SB a Homelite HBC 45SB, 1.7.2009
Šel bych raději opět do lety prověřeného držáku Husquarna 235 R - 36 cc. 11let mi maká bez jediné poruchy. Má perfektní starty i po měkolikaměsíční odstávce a je robusní konstrukce.
Výběr tlakové myčky, 29.6.2009
Což třeba toto. Vysokotlaký čistič - myčka WAP-ALTO E 130.2-8 nebo Sistema TR-160- 5.Nebo pokud něco seženete v akci od Karchera s kovovým čerpadlem. Za 5000 kč počítejte, že koupíte nejspíš nějaký plasťák. Být vámi tak si raději ještě tak... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 24.6.2009
1105 kč to ještě jde. Můžu znát adresu kde jste ho sehnal? Díky. Ale stejně, to musela být pořádná pecka nebo byl ten klíňák nějaký aušus protože můj traktor dostal už hodně pořádných ran a klíňák zatím drží.Zubatý řemeny praskají stejně, ale... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 24.6.2009
Můžu vědět jak se vám to povedlo?
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 24.6.2009
Pro 234.1 : Jaký tam máte řemen? Zubatý nebo šestihran?
Čtyřnožové sečení u traktůrku Partner, 23.6.2009
Ano, ty uplacené testy jsem četl. Dávám vám plně za pravdu neboť např. vytýkaná závada spínače bzučáku plného koše u Partnera testující ,,odborník ´´zaměnil za spínač pod sedlem který při nedostatečném stlačení přerušuje zapalování a... celý příspěvek >
Čtyřnožové sečení u traktůrku Partner, 23.6.2009
Můžete mi někdo z prakce říci zdali čtyři nože u traktůrku lépe sečou a vyhazují mokrou trávu z tunelu než dvounože?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika