Příspěvky uživatele - 57.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kumulus + Dithane + Kristalon, 29.5.2014
Dá se tohle všechno namíchat dohromady na jeden postřik? Případně místo Kumulusu použít Sulikol, ale ten nevím jestli seženu. čeká mě postřik před kvetením (i když u nás pořád prší s na příští týden to taské nevypadá nějak dobře). Děkuji
Interval mezi postřiky, 22.5.2014
Ještě podotázka. Pokud bych použil Sanmite stačí keř postříkat zhora na listy nebo je lepši ho vzít i ze spoda? Ze spod se mi to stříká blbě, nemám na to potřebný nástroj (mám pumpovací cca 2L postřikovač a ten pracuje prakticky jenom v... celý příspěvek >
Interval mezi postřiky, 22.5.2014
Důležita informace. Děkuji za odpověď. Koukám, že chemie kolem révy je snad ještě složitější než licenční program Microsoftu a jeho produktů...
Halčivec révový nebo vlnovník révový, 22.5.2014
Cituji: "Doporučuji nemíchat Omite s žádným dalším přípravkem, ani s listovou výživou, pokaždé se mi v tomto případě připálily vrcholky výhonů." Zdroj: wine.cz
Interval mezi postřiky, 21.5.2014
A sakra, tak tenhle manuál jsem nečetl. Spolu s Quadrisem jsem do postřikovače kápl kapku jaru, snad to nebude vadit... Nejspíš mám i vlnovníka takže postřik proti vlnovníkovi asi dostane přednost před hnojením (pokud by se to nedalo... celý příspěvek >
Měření PH moštu, 19.5.2014
Čím měřit PH moštu vinné révy? Stačí něco jednoduchého "čínského" (myslím tím elektronického) čemu se dá alespoň trochu věřit nebo to chce něco více sofistikovanějšího včetně kalibrace s x nádobkama? Případně stačí nějaké "papírky"? Koukal... celý příspěvek >
Plodnost jednoletého dřeva na víceletém, 13.5.2014
Můžu se zeptat? Nastudoval jsem dost materiálu ohledně řezu, ale pořád nějak nechápu jednu věc. Pokud je lepší jednoletý výhon, který sedí na dlouletém nějak se nemůžu ubránit tomu, že každý rok se nový výhon posune dál a dál od hlavního kmínku...... celý příspěvek >
Postřik Sulkou, 22.4.2014
Děkuji za odpověď. Asi omyju kminek... Zapoměl jsem dodat, že se jedná o jednoleté rostliny (minulý rok vysazené). Neměl by se už aplikovat tento postřik? "Po vyrašení proti černé a červené spále - 0.2% Dithane" viz. zde.
Postřik Sulkou, 22.4.2014
Dá se ještě preventivně stříkat Sulkou? Před rašením (nebo na začátku) jsem to nestihl a réva už má pár vyrašených malých lístků...
Řez, 14.2.2014
Zdravím, byl by ochoten mi někdo poradit (kdybych sem o vínekdu dal fotky) z řezem jablone (asi tří), jedné švestky a jedné třešně? Stromy jsou trochu zanedbané a chtělo by to nějaký razantní řez, ale netroufám si na to. Děkuji.
Choroba na jednoletém výhonu, 15.8.2013
A když se po zaštípnutí budou snažit vyrážet fazochy, mám je vylamovat nebo už nechat být?
Choroba na jednoletém výhonu, 13.8.2013
Tak jsem to postříkal Kuprikol 50. Ještě se chci zeptat, cca 50% jednoletých výhonů RM vylétlo do výšky cca 2m (už mi nestačí tyčka). Mám je zaštípnout nebo nechat být?
Vostorg, 13.8.2013
Pěkné. Nemá to nějak málo listů?
Choroba na jednoletém výhonu, 7.8.2013 Obsahuje fotku
V kvetnu jsem vysadil a ted se mi na vyhonech objevila tato choroba (obrazek). "Zhora" to jsou zlute flicky a zespodu takova bila krupicka. Co to je a co bych na to mel pouzit? Dekuji. M
Sklep - malba, 5.6.2013
Děkuji za odpověď. Nejspíš si budu muset pořídit ještě vlhkoměr (nebo nějakej starej ZEPAREX ;-)). Nezdá se mi, že by byly zdi prolezle plísní, nebo že by se někde vysrážela voda, opadávala ve velkém malba atd. ale jablka tam zhnila docela... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika