Příspěvky uživatele - 187.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemocný rybíz?, 31.3.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, máme v zahradě pár keříků rybízu, jeden z nich rašil jakoby míň nebo později a některé lístky se mu jakoby srolovaly. Přikládám foto, snad tam půjde něco poznat. I ty pupeny květů vypadají nějak jinak než těch ostatních rybízů(možná je to... celý příspěvek >
Jak je to s dusíkatým vápnem, 27.3.2014
Dobrý den, zajímalo by mě jak je to s dusíkatým vápnem, koluje o něm mnoho polopravd a mýtů. Např. někdo říká, že se nemá používat zároveň s hnojem někdo zas že to nevadí. Jak se aplikuje třeba pro jahody a drobné ovoce? Nezničí je když prý ničí... celý příspěvek >
Jak pěstovat topinambur aby se nešířil k sousedům, 25.3.2014
Jinak v plánu je mám zasadit tento víkend, do rýhy mezi ně dám trochu uleželého kravského hnoje a později bych před ně vysázel ačokču aby se po nich plazila. Je tento postup v pořádku? Nebude trpět žádná z rostlin v této simbióze? Myslím si, že... celý příspěvek >
Jak pěstovat topinambur aby se nešířil k sousedům, 25.3.2014
Jsem na severu moravy. Prý tu v okolí někde rostou, ale nejsou nějak moc rozšířeny. Tak pokud by se šířily mým pozemkem, tak mi to tak moc nevadí. Pokud bych zachytil ještě malý topinambur tak jednoduše vytrhnout, případně vykopat hlízu ne?
Jak pěstovat topinambur aby se nešířil k sousedům, 25.3.2014
Dnes jsem si sehnal hlízy topinambur, není ještě pozdě na výsadbu? Chtěl bych je pěstovat jako takovej živej plot na oddělení od sousedního záhonu v zahradní kolonii. Jak daleko je mám dát od sebe aby fungovaly ve funkci živého plotu? Ještě jak... celý příspěvek >
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 22.3.2014
Pamatuju si, že když ještě babička pěstovala rajčata a já ji pomáhal, tak jak jsem vylamoval jeden větší zálistek, ze srandy jsem ho jednoduše píchl do země, jaké pro mě bylo překvapení když dál rostl. Vše takto jednoduše, nic jsem nemusel... celý příspěvek >
Příprava pro pěstování na nevyužívané zahradě, 16.3.2014
Děkuji za odpovědi. Ten hnůj co mám by měl být odleželý, byl připravený, že se bude zaorávat na pole. Co se teda stane když na tu půdu ve fóliáku, kam jsem zaryl hnůj dám to dusíkaté vápno? Kompostu už trochu bylo, když jsem převzal zahradu,... celý příspěvek >
Příprava pro pěstování na nevyužívané zahradě, 15.3.2014
Dobrý den, loni koncem léta jsem si sehnal pronájem jedné menší zahrádky v zahr. kolonii, která několik let ležela ladem. Vytrhali jsme veškerý plevel ještě na podzim. Jinak jsme na podzim s půdou nic jiného nedělali. Letos na jaře jsem poprášil... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika