Příspěvky uživatele - 46.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jsou to plané výhony?, 28.5.2011
Můžete je nechat ale vykvete vám šípková růženka pro křemílka a vochomůrku.Já taky nerad něco likviduju a občas je to k dobru.Každý rok roubuju a měl jsem švestku která klempírovala, roub vyrašil jen tak pro formu a druhý rok jak jsem si myslel úplně... celý příspěvek >
Jakou vřetenovou sekačku?, 28.5.2011
Dobrý den, chci si koupit ruční vřetenovou sekačku. Rozhoduji se mezi výrobky firem Bosch, Stiga a Brill. Máte někdo zkušenost s některou z nich?
Vypalování plevele, 28.5.2011
Jak účinné je vypalování plevele v okrasném trávníku pomocí plynového hořáku? Děkuji
Prořezání trávníku, 28.5.2011
Mohu ještě nyní prořezat trávník? Děkuji
Jsou to plané výhony?, 26.5.2011
Pane Vysloužil, keřové růže už kvůli růstu a kvetení se očkují na Pávův šípek a pravokořenné jsou jen ty doma vypěstované pod okurkovou lahví.Pracoval jsem léta v zahradnictví a vím co říkám.Paní má zřejmě obnažený krček a spící očka šípku se... celý příspěvek >
Identifikace květiny, 23.5.2011
Myslím Kozí brada východní Jana.
Živočich žijící v půdě, 22.5.2011
Stonožka to určitě není, nohy nejsou vůbec vidět, vypadá to spíš tvarem jako tlustá žížala s krunýřem... Je to dost silné, asi jako malíček.
Živočich žijící v půdě, 22.5.2011
Na zahradě jsem objevila živočicha v hlíně - nevím, jestli je to červ, ponrava nebo brouk - je to asi 5 cm velké, tmavě červenohnědé, tělo jako pásovec nebo jako kreveta, rychle to utíká a zůstávají po tom dírky v půdě... Loni jsme na zahradu navezli... celý příspěvek >
Problém s identifikací rostlinky, 19.5.2011
Mirabilis jalapa-nocenka. Vašek
Zavlažování távníku, 19.5.2011
Dobrý den, stačí zavlažovat trávník navečer, nebo jej mohu zavlažovat i za plného slunečního svitu? Děkuji
Netkaná textilie na muškátech, 1.5.2011
Před jak silným mrazem ochrání muškáty netkaná textilie? Mohu nechat netkanou textilii na muškátech až do odpoledne? Ráno když jdu do práce, mráz bývá největší.
Coxova reneta (Cox´s Orange Renette, *1825 M.R. Cox v Colnbrook-Lawnu), 29.4.2011
Pane Vysloužil, mám sad za Potštejnem a je v dobré poloze a má přes půl hektaru.Jako kluk jsem jezdil k druhému dědovi do Sadové -u Chlumu co byla ta bitva 66.Soused byl nějáký šlechtitel a neustále stříkal stromy.Já jsem se zařekl že žádné takové... celý příspěvek >
Coxova reneta (Cox´s Orange Renette, *1825 M.R. Cox v Colnbrook-Lawnu), 28.4.2011
Mám na zahradě 2 coxovy renety, boskoop,moravskou jaderničku, matčino,blenheimskou renetu, sudetskou renetu, james grieve, wealthy a můžu říct že mě nové odrůdy nic neříkají.Vůbec nestříkám a nemám prakticky žádné škůdce.Coxova je chuťově opravdu... celý příspěvek >
Slimáci, 27.4.2011
Slimáci zatím nejsou.Mám pocit že jak byly ty březnový holomrazy tak pomrzli.Jsou to cizinci ze španěl a zem promrzla tak 20 cm a doufám je nastala konečně oddychová doba.Jinak hubím slimáky napichováním na tenký klacek a dávám je do teplé slané vody... celý příspěvek >
Kristalon start kristalon plod a kvet, 22.4.2011
Petůnie ze semen jsme pěstovali několik let. Na tuto myšlenku nás přivedly kvetoucí petunky, které se sami vysemenily mezi dlažbu. Seli jsme je opravdu brzo, snad začátkem února, pikýrovali do sadbovačů, jak počasí dovolilo, přemístili jsme je ven do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika