Příspěvky uživatele - 148.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mrazy v březnu 2013, 23.3.2013
O angrest a rybiz by som sa nebal, tie u mna prezili aj horsie zimy.
Opylovač Rivan, 23.3.2013
Vhodny opelovac pre Rivan je napr. Burlat pripadne Karesova.
Mrazy v březnu 2013, 23.3.2013 Obsahuje fotku
Ze by to uz od teraz, do rana fakt nepokleslo? Hm, je jasno a bezvetrie tak sa mi to nezda.
Mrazy v březnu 2013, 23.3.2013
U mna to dnes vyzera na rekord tohtorocnej zimy, aktualne je jasno a -9°C, modely mi naznacuju ze môze byt -17°C az -19°C a tolko asi aj bude.
Může dnes koupená merunka ve školce "ze sklepa" prozatím ven na mráz?, 22.3.2013
Nezmrzne.
Mráz a květy meruněk, 21.3.2013
U mna sa puciky zatiall ani nepohli, a neni vidno ziaden naznak pucania. Zaujimalo by ma, ci uz ma niekto kvetne puky v stave, ako na obrazku D. Inak sa mi nechce verit, ze by plodiky ako su na obrazku I, poskodil mraz -2°C iba 10 percent... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 20.3.2013
Potesujuce je ze s velkou nocou, definitivne odide taketo zimne pocasie, a zacne naplno jar, modely slubuju pomerne vysoke teploty.
Které jablíčko vám chutná s blížícím se jarem?, 20.3.2013
Mal som v plane kupit Goldstar na MM106, ale ako tu prechadzam temi a citam ohlasy, tak vaham ci nekupit radsej Sirius na MM106, ma niekto este obidve odrody v sklepe, pre porovnanie? (zasadil by som obe, ale setrim miesto)
Broskvoň Regina, 18.3.2013
Petre, ja mam pre tento rok zakupene Redhaven a Fairhaven (na broskynomadli), tieto dva preto aby som zistil, ako sa v mojich podmienkach dari broskyniam (u nas ich nikto zatial nepestuje), a ked bude aky taky uspech, tak do buducna planujem rozsirit... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 18.3.2013
Tato tema je super, da su tu prispievat aj v case, ked este inak nie je ocom. Inak vyhladky na buduci tyzden sa u nas zhorsili: 24.3.  -18°C,  25.3. - 19°C, 26.3. - 17°C, a 27.3. -18°C. Teraz uz len sa modlit ze to je nejaky... celý příspěvek >
Broskvoň Regina, 18.3.2013
V Limabachu sa da borskyna PRINCESS® kupit, no bez predmena Diamond.
Mrazy v březnu 2013, 17.3.2013
Podla poslednych vystupov, sa potvrdzuje, ze zima este nepovedala posledne slovo. Malo by to opät zacat (u nas to vlastne ani neskoncilo) 23, a na 27 mi "slubuju" -16°C. Inak dnes padol na uzemi Slovenska rekord pokial ide o zimu 2012/2013,... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 16.3.2013
Tak dnes rano to neslo po -10°C, bolo zamracene a fukal vietor, tak mozno preto. No dnes sa vycasilo, vietor utichol, a predpovede na zajtrajsie rano nevyzeraju pre moju oblast priaznivo (-18°C), tak aspon ze tu mame miestami aj cez meter... celý příspěvek >
Je možnost zkusit švestku přeroubovat?, 15.3.2013
Tak som su pre mna velmi cenne skusenosti, nakolko byvam nedaleko (okres Bardejov).
Je možnost zkusit švestku přeroubovat?, 15.3.2013
Dobry den, mohol by som sa spytat na vasu lokalitu? Zaskocili ste ma s tym co pisete o JOJO (extremna nachylnost na moniliu a glejtok). A to som si ich chcel napestovat z kôstok, a pouzivat ako podnoz pre kôstkoviny. :/
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika