Příspěvky uživatele - 192.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zeleny limec na steně bazénu, 30.9.2012
mam ten samy problem nasipal jsem tam hodne skalice modre a pri tych horkach jak se voda odparovala tak vzlinala kolem ohrivaci plachty ke stenam bazenu a tam se to nejak zazralo takze lidicky pozor nepredavkovavat a nevite cim se to da umyt skalice... celý příspěvek >
Zeleny limec na steně bazénu, 11.7.2012
peroxid vodiku jsem    otestoval ale lekarsky 3procenta a nefunguje to nevim jestli je nejaky silnejsi  a koncentrovany chlor nevim kde sezenu prosim poradte mi znovu 
Zeleny limec na steně bazénu, 8.7.2012
Dobry den  ,máte nahodou nějakou radu na  odstraněni zeleneho límce na stěne bazenu tesně nad hladinou vody???Skousel jsem vsechno i specialni hcemecke pripravky z mountfildu ale nadech zelene barvy tam porad je pripada mi to ze ta spina je... celý příspěvek >
Skladovatelnost odrůd Admirál, Merkur, Karneval, 22.6.2012
Ing.Nesrsta toto tvrdí i na svých přednáškách nejen v Zahrádkáři.Já sám jsem měl dvě úrody v roce 2010 a 2011 na JM, letos bohužel zmrzl.Vydržel bez problémů do dubna, dál jsem ho nedržel.     Tonda
Jak obstály jednotlivé odrůdy 18.5.?, 3.6.2012
Konečně jsem se dostal k tomu, abych prošel jednotlivé odrůdy a zhodnotil jejich poškození mrazem.JM-odrůdy žluté Sirius, Luna,Orion, Opál,Biogolden, Gold Bophemia a Heliodor zmrzly na 90-100%,Angold, Rosana,Rozela, Rubimeg,Bohemia, Aneta,Vanda,... celý příspěvek >
Bilance 18.5 - mráz, 24.5.2012
Jižní Morava - Veselsko-Strážnicko-172m nad mořem.Asi 50 keřů révy na tabák, meruňky s přispěním Velikonočního mrazu-žádná úroda.Hrušně mimo Eriku přečkaly oba mrazy - úroda by měla být normální.Ořechy omrzlé, stejně tak moruše trnavská.Třešeň a... celý příspěvek >
Kivi řízkování, 8.4.2012
Nemám fotku, ale název napíšu podle vás.A.chinensis hayward Zdenka
Kivi řízkování, 8.4.2012
Dobrý den.Tak tuhle odrůdu mám už 6let a nekvete.Při nákupu mě bylo řečeno, že je samosprašná, asi tomu tak není.Co mám udělat, abych měla plody?Myslím, že mám samce a musím koupit samici, ale tady u nás jsem ji nikde nemohla sehnat, ani nikdo... celý příspěvek >
Karneval, 9.3.2012
Ještě se vrátím ke Karnevalu.Jsou to opravdu pěkná jablka, právě teď jsem jedno konzumoval.Zdá se, že je v plné konzumní zralosti.Chuť je nasládlejší, ale jsou tam i pěkné kyselinky, chuťově je vyrovnané.Sirius zatím nechávám, zkusím jak dlouho... celý příspěvek >
Hledám zvláštní jabloň, 23.2.2012
Taky jsem přečetl celé vlákno a nahlédl do starých pomologií.Pomologie Moravské ovoce p.Suchého -strana 71 až 74 Ušlechtilé žluté/Gelber Edel -Apfel-Golden Noble/.Velmi se shoduje s prvním příspěvkem i s fotografiemi.Je žluté bez líčka se širokou... celý příspěvek >
Vytvořme společnou nazorovou degustaci starých odrud, 7.2.2012
Protože už také sadařím asi 40 let a navazuji na sadaření svého tchána, který vysadil sad kolem roku 1937,tak mně přešlo rukama mnoho odrůd, jak historických, tak klasických i moderních.Je na každém z nás jakou odrůdu si vysadí, která mu chutná, nebo... celý příspěvek >
Spencer, 21.1.2012
Spencer jsem na jihu Moravy pěstoval asi 20 let.Výborné jablko chuťově i vzhledově velmi pěkné pokud ho nenašla strupovitost.Proto když končila jeho životnost, tak už jsem ho neobnovil.
Stlpovita jablon s cervenymi plodmi, 21.1.2012
Nejsem sice ten, kterého jste oslovil, ale dovolte, abych se k tomuto tematu vyjádřil.Mám asi 20 odrůd balerin, z toho asi 15 plodí.Odrůdy Bolero, Polka,Flamenco, Waltz,Gold, Green,Red, Star a Sun CATS jsou chuťově slabší stejně jako Kordona.Lepší... celý příspěvek >
Karneval, 3.1.2012
Odrůda Karneval mně na Jižní Moravě plodí již druhým rokem.Úroda v roce 2010 byla několik pěkných jablek velmi dobré chuti.V roce 2011 úroda slušná, jablka velmi pěkná, zajímavě barevná-viz foto na jiném vlákně, které odpovídá skutečnosti.Co se týká... celý příspěvek >
Banánové jablko?, 29.12.2011
Nevím na jaké podnoži máte Melodii, ale já letos, kdybych ji neprotrhal alespoň trochu, tak bych měl plno menších plodů.Mám ji na podnoži J-TE-C jako vysokokmen a její plodnost je dá se říci nadprůměrná.Před lety jsem ji měl na podnoži M9 jako... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika