Příspěvky uživatele - 144.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez do 6000, 26.7.2012
Sám bych doporučil vyžínač kvalitnější značky a sekat častěji. Např. vyžínače a křovinořezy Hitachi.
Motory Dolmar 4-takt vs. Stihl 4-mix, 30.6.2012
Myslím si, že z toho vychází dolmar co se týká poměru ceny a kvality asi nejlépe. Jinak jsem viděl porovnání zmíněného Dolmaru s Hondou na křovinořezu od ABG a křovinák od Dolmaru je podle mě lepší. Motor jde lépe za plynem.
Stiga Turbo 53 S BW Plus, Honda - zkušenosti, 26.6.2012
Dneska prodávají nekvalitní benzín pomalu už na každé druhé pumpě... Mám sekačku s motorem Tecumseh a ten sežere všechno, stejně na tom je B&S... Sháním už novou a právě motor s Hondou mi nedoporučil sám prodejce, z výše uvedeného důvodu, s tím... celý příspěvek >
Jaký křovinořez?, 7.6.2012
Jestli se chcete přesvědčit jaká je HQ poslední dobou tragédie, tak si jednu kupte. Třeba na sekačkách a traktorech ty jejich tunely to je teda vynález ještě navíc osazeny mulčovacím nožem univerzál. Kdo tvrdí, že se neucpává, tak lže.Jak suchou tak... celý příspěvek >
PP-60 provzdušňovač Vari, 6.6.2012
Děkuji za rychlou odpověď přesně to jsem potřeboval vědět.
PP-60 provzdušňovač Vari, 6.6.2012
Nemáte někdo již zkušenost s tímto provzdušňovačem? Zajímalo by mě, jestli je kompatibilní i na staré Vari Agrostroj Jičín. Z prvních obrázků vypadá že by i mohlo. Potřeboval bych vertikulátor na 2 x 1500 m2  plochy. Systém prořezávání vypadá... celý příspěvek >
Jakou benzínovou rotační sekačku?, 2.6.2012
Ono americký trh si žádá sekačky určené převážně pro mulčování a tím směrem se vydal i John deer. Ono to je u nich obecně problém jak se sekačkou tak zahradním traktorem.
Který silný křovinořez na 0,5 ha, 1.6.2012
Dobrý den, servis řešíte s prodejcem alespoň v rámci záruky a po záruce můžete také. Na Dolmar dělá seris Makita, myslím že jej servisují mimo jiné právě přímo v Ostravě.
Weibang WB 506 SB, 29.5.2012
Taky přemýšlím o této sekačce, ale nejspíš půjdu do Stigy nebo Dolmara. Jediné mínus je při mokré trávě se údajně při plném koši zvedá předek. A pojezd se mi zdá rychlejší.
Jakou sekacku, zn. spolehlivost, 18.5.2012
Ono se stačí podívat jak se takové sekačky značky spolehlivost vyrábí viz video.
Sekačka Dolmar, 18.5.2012
Děkuji za odpověď. Potřebuji právě tu větší.
Sekačka Dolmar, 18.5.2012
Dobrý den, vybírám mezi Dolmar PM 5100 S3 a Dolmar PM-4600S3. Podle mě by měl být první jmenovaný výkonější protože má větší motor i záběr. Ale na internetu má udávaný výkon 2,3 KW zatímco menší stroj má jednou takový 4,4 KW. Zájem bych měl... celý příspěvek >
Ibea - kvalita značky, 16.5.2012
Osobně bych spíš doporučil český Starjet nebo Karsit. U traktoru je třeba si prohlédnou nejen jeho cenu, ale taky cenu servisu a především náhradních dílů a jejich dostupnost. Zvlášť těch co se mění nejčastěji. Ale to Vám asi nemusím říkat. Osobně... celý příspěvek >
Poraďte, jaký traktor pro sečení 2500m2?, 13.5.2012
Výborný je třeba Zahradní traktor Karsit 13.5 / 92 H. Výhoda je, že se jedná o náš stroj a provedení včetně ložise a všeho je super. Výhledově o něm uvažuju. Je na něj video i na Youtube.
Dolmar MS-335.4 U, 12.5.2012
Díky vzájemné spolupráci Dolmara s Makitou u nás na něj dělá Makita také veškerý servis. Takže i díly seženete v Makitě. Ten argument o Hecht je méně než slabý, už jen z tohoto pohledu. Když by jste viděl oba stroje vedle sebe, tak jen od pohledu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika