Příspěvky uživatele - 0.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rotavátor na teru?, 13.3.2012 Obsahuje fotku
Kupil jsem si na inzerát rotavátor. Inzerent psal že je to na teru ale tera má co jsem viděl trubku dutou a skrz se protahuje osa kterou se to celé stáhne. To co jsem koupil je složené ze dvou takovýchto dílů, které na spoji mají plný čep a spoj se... celý příspěvek >
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 11.9.2011
Je tady dost příspěvku ale i přesto se zeptám mám na dne kačírek hloubku cca 1.8metru co by jste mě doporučily za vysavač, aby se necpaval atd dík moc za rady
Motor tecumseh, 2.8.2011
Zdravím. Potřebuji radu. Můžu koupit starší zahradní traktor na sečení ale s motorem Tecumseh. Prodejce tvrdí že není problem sehnat díly s USA (jen to déle trvá). Na netu jsem četl že Tecumseh tak nějak s výrobou zkončil a díly co se dají sehnat tak... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 9.7.2011
Filtraci mám zatím z menšího jezírka co jsem měl.A piskovou filtraci naplněnou zeolitem zatím to vše funguje postupem času to budu vylepšovat, ale vše něco stojí.
Fotky jezírek a filtrací, 30.6.2011 Obsahuje fotku
taky se pochlubím trošku zatím ještě uplně nedodělané
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika