Příspěvky uživatele - 169.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uhlikovy pistni krouzek?, 10.10.2009
vzpomene si nekdo jeste na Trabanta? tam se daval pist potazeny molykou. A molyyku si lide moc casto pletou s grafitem... tedy kdyz se to dava na pisty- dava se to aj na strely do kulovnic, proc by to nemohlo byt na krouzku?
Jak na kuny, 4.10.2009
Na chalupe jsem mel stejny problem, na netu jsem koupil plasic od firmy z Kunovic (tak asi vedi co vyrabeji) slo o 12V verzi do auta, propojil jsem s olovenym akumulatorem- bezudrzbova verze treba pro zabezpecovaci stanice a hele- ono se to zviratko... celý příspěvek >
Plevel pred zimou, 3.10.2009
Myslite, ze ma cenu pouzivat Bofix a Roudup jeste ted, pred zimou? Nebo se radeji nachystat na jarni aplikaci?
Poměr oleje do benzínu, 4.9.2009
zkusim zopakovat a zjednodusit jiz napsane: u dvojdobeho motoru se tvori film oleje v tom okamziku, kdy kapicky smesi vytvorene v karburatoru padnou na teply povrch karteru a soucastek v nem se pohybujicich. Benzin se odpari, olej zustane. Z... celý příspěvek >
Jakou zavadu muze zpusobit nadmerne mnozstvi oleje v motoru?, 11.7.2009
prehrivani, vetsi spotreba, spalovani oleje co v mlze vnikne do sani...
Kombinace vibrační čerpadlo - tlakový spínač, 4.7.2009
predne nutno pripomenout, ze studnari zavrhuji vibracni cerpadla do vrtanych studni. Vibrace uvolnuji pisek a tak se postupne zaviraji cesty, kterymi voda proudi. To ponoreni do 5m hloubky souvisi s vytlacnou vyskou. Pri hlubsim ponoreni a poklesu... celý příspěvek >
Kosa, 4.7.2009
dekuji za radu, bude to boj, protoze jako levak mam vse naruby.
Kosa, 3.7.2009
tak jsem se probral diskusi, koupil babku i ten forichtung na naklepavani. Ale nikde jsem se nedocetl, jestli naklepavani zacit u spicky a nebo u toho sirokeho konce. Kdo poradi?
Výběr kvalitní travní směsi, 3.6.2009
Dobry den, dovolte moji osobni zkusenost. Potreboval jsem doset travnik tam, kde zcasti radil mraz, roundap a take zahradni technika v mistech zanedbanych. Protoze lokalita je sucha, na piscite pude a neplanuji vyrazne zalevani, poradil mi technik z... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika