Příspěvky uživatele - 128.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Struna na křovinořez, 26.5.2010
Pane RadkuB ještě jsem viděl od oregonu strunu Flexiblade, je taková zubatá, co na ni říkáte, máte ji vyzkoušenou, nabízí ji i ve 4mm provedení což bude asi super
Struna na křovinořez, 26.5.2010
Tak chlapi už nikdo jiný nesečete strunou???Tíž sem s tím.Díky
Struna na křovinořez, 25.5.2010
A co je dloužení?Jinak díky za cenné info
Struna na křovinořez, 25.5.2010
Mám auto cat na dvě struny.Co myslíte těmi 3kovových pruchodek?Jako 3mm?A struna saje vodu?To je teda informace, to slyším poprvé...
Struna na křovinořez, 25.5.2010
A na tu hranatou 3mm stihl říkáte co?
Struna na křovinořez, 25.5.2010
Děkuji Vám pane Radku a na tu žací hlavu by se mi vlezla i ta 3.3mm?Jinak jaká tmavá?Cosi jsem o téhle struně slyšel, netrhá se náhodou trochu víc?Ale to by mi zase tak nevadilo.
Struna na křovinořez, 25.5.2010
Zdar chlapi, prosím vás jaké máte odskoušené struny, chci něco na tvrdou a hustou trávu a mám Stihl FS350,takže výkon má.Už jsem odskoušel ledacos ale pořád nejsem spokojený, zatím nejlepší se mi jeví čtyřhranná.Děkuji za vaše zkušenosti.
Fiskars 2400 versus klasická káľačka, 10.5.2010
Na drobné a třísky mám F1100 a bomba, fakt kdo nezkusí, tak neví... hou domluvil jsem.
Křovinořez, poměr oleje v benzínu, 6.5.2010
ale ale, tak klídek dědulové, taky víme co je poměr a umíme si to naředit.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 5.5.2010
A já vám dovezu kladovku dřeva a vy mi ji tím vaším zázrakem zpracujete do kotle, ju?Tak takhle nějak jste nám to napsal vy, uplná kravina, pletete sem jakési mixy betonu, my jsme zahrádkáři, ne železničáři je to jasné???Někdy je lepší přemýšlet než... celý příspěvek >
Sekačka Obi, 3.5.2010
Mám též s obi, ale bez pojezdu, ten se kazí hlavně u těhle šmejdů.Chce to aby tam byl motor Bridge straton, jinak nebrat.
Okousaný stromek, 3.5.2010
Díky chlapi, asi koupím nový a hlavně hned oplotím.
Odstranění pařezu, 2.5.2010
Já pařez obkopu a pak starým řetězem uřežu pod urovní země zasypu a je to!!!Geniálně jednoduché-jednoduše geniální.
Okousaný stromek, 2.5.2010
Dobrý den všem, prosím vás o radu co z okousaným kmenem stromku zasazeného na podzim, je to jabloňka.Známý mi říkal že už je po něm.Jinak pučí pěkně zatřel jsem to štěpařským voskem, tak se vás ptám nechat ho nebo na podzim koupit nový?Děkuji
Využití benzinu Speciál 91, 27.4.2010
Ale jak se říká-kdo chce kam, chuj s ním!!!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika