Příspěvky uživatele - 200.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cypřiš, bobkovišeň a japonský javor a sníh, 19.1.2010
Uvedu příklad-v Priessnitzových lázních Jeseník jsou letité keře bobkovišní a nedaleko vchodu do hlavní budovy i 3 druhy starých japonských javorů. Nikdo je nezakrýval ani neodhazoval sníh při loňské říjnové kalamitě a to se lámaly silné větve stromů... celý příspěvek >
Nejvyšší nadmořská výška, 13.1.2010
Je to tak, jak zmiňuje dr.Vysloužil. Pěstuji vše, co rodina konzumuje z venkovních podmínek, ve výšce 280m.n. nedaleko Českého středohoří. Jsme ale na kopci na sever. Sousední víska na témže kopci, ale na jih a vzdálená 1 km má jarní květy rozkvetlé... celý příspěvek >
Semena ze zahraničí, 12.1.2010
Mirku, nezbývá než Vám říci - "jste dobrej". Zatím jsem zběžně prolétla Ukrajinu, docela mě tam nadchly malé melouny kolem 4 kg Mišutka F1, Ohýnek a další. Až bude více času, projdu to důkladně. Je fajn, že tam uvádějí dobu výsevu, sklizně,... celý příspěvek >
Zázraky v zahradě, 15.12.2009 Obsahuje fotku
A přídavek. M.R.
Zázraky v zahradě, 15.12.2009 Obsahuje fotku
Zase trochu křehké krásy. M.R.
Zázraky v zahradě, 10.12.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den. Snad to zase po dlouhé době zvládnu vložit a potěšit vaše oči.M.R.
Fuksie / Fuchsie, 10.9.2009
Já je nechávám na studeném proskleném balkonu, kolem února je seříznu, udělám i nové řízky, které nyní už kvetou a vyštipuji, dokud se pořádně nerozrostou a nejdou ven. Mám tu fofa pouze z května, ale vložím je. M.R.
Kocour cestovatel, 10.9.2009
Ahoj Micuko i ostatní. Je to zvláštní, nevím, zda člověk věkem zmoudří nebo "zblbne". Nikdy jsem fakt netušila, že bych mohla mít k zvířatům takový vztah. Psa mám v životě třetího, ale kočky mi nikdy moc neříkaly. A oba druhy zvířat mi... celý příspěvek >
Kocour cestovatel, 9.9.2009 Obsahuje fotku
A na závěr zdraví Lucky, ač není kocourek. M.R.
Kocour cestovatel, 9.9.2009 Obsahuje fotku
Teď musím už jen představit Čerta Mikeše, Čertíka, Čertínka. M.R.
Kocour cestovatel, 9.9.2009 Obsahuje fotku
To byli "bratři" ještě jako malí, teď zkusím dát toho, který už s námi není-Šklíba, Šklíbin, Šklíbínek. M.R.
Kocour cestovatel, 9.9.2009 Obsahuje fotku
Zkusím jich pár poslat. M.R.
Kocour cestovatel, 9.9.2009
Ahoj, Micuko. Ano, kočky -dnes už jen jednu-odčervuji každý měsíc na radu veterináře, hlavně kvůli škrkavkám, když se pohybuje v prostředí jako kočky, které nikdo třeba neodčerví, jak je rok dlouhý, to prý je lepší a jistější. Lucky je na tom dobře,... celý příspěvek >
Kocour cestovatel, 8.9.2009
Micuko, pamatuju na malinkého dobrmaníka-pražský krysařík, myslím. Jasně i na Vaši fenečku, tehdy bylo foto na nějakém trakaři či kolečku. My jsme oba kocouříky dali vykastrovat koncem února a na radu veterináře pravidelně 1x za měsíc odčervuju-dnes... celý příspěvek >
Kocour cestovatel, 7.9.2009
Ahoj, ahoj, Micuko. Dodám určitě nějaké obrázky-jen musím projít fotky, aby alespoň něco z té kresby bylo vidět. Měl ji poměrně oboustranně souměrnou, přes hlavičku, záda podélné pruhy, z boků mramorování... uvidíte, budu se snažit zítra či pozítří,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika