Příspěvky uživatele - 39.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dyně, 24.2.2012
dobry den chtel bych letos zasit dyne ale nevim kdy sit
Zaklady pod foliak, 28.1.2012
děkuji moc
Zaklady pod foliak, 28.1.2012
dobrý večer chtěl bych se zeptat brzy z jara chci postavit foliak ale chtěl bych se zeptat jak mám udělat zaklady děkuji
Napojovaní skla, 16.1.2012
Moc Vám děkuji, zítra to udělám. 
Napojovaní skla, 14.1.2012
dobry den stavim sklenik protoze nenapadl snih uz mam skoro cely sklenik zaskleny ale 5 skel mi nevyslo tak jsem se chtel zeptat jestli spoj utěsnit tesnenim mam ho hodne dekuji
Měsíček okrasny, 14.1.2012
dobry den chci se zeptat kdy sazet mesicek okrasni dekuji
Co zasít, 12.1.2012
dobrý den mam dotaz chtěl bych se zeptat co už mohu vysít za zeleninu nebo květiny do kelímku abych věděl co mam nakoupit na tento rok děkuji za odpovědi
Sklenik, 8.1.2012
dobry den od kamaradky jsemsi za rozebrani privezl sklenik a mam dotaz podezdivku uz sem postavil ale mohu vtomto pocasi stavet konstrukci kytovat sklo
Folie, 2.12.2011
prominte na foliak
Foliak, 15.11.2011
Dobrý den ja jsem si letos postavil kostru na foliak a přisti rok tam jenom hodim plachtu ale mam dotaz kdy nejdřive vnom mohu pestovat
Podezdivka, 5.11.2011
dobry den chci se zeptat mohu jeste tet na zacatku listopadu postavit podezdivku pod sklenik dekuji za rady
Folie, 5.11.2011
dobry den sam sem si svaril kostru na sklenik ale nevim jak nani pripevnit folii dekuji za rady
Skleník u zdi, 30.10.2011
Dobrý den koupil jsem si skleník ke zdi a leto bych ho chtěl postavit abych v něm mohl už časně z jara pěstovat ale návod jak ho přikotvit ke zdi nepřišel neporadí někdo děkuju moccc.
Stara okna na sklenik, 23.10.2011
dobry den mam dotaz mam hafo starych oken i sramy a chtel bych i srami vytvorit zimni zahradu jdeto pokud ano dejte navod jak
Okna, 23.10.2011
Dobrý den chtěl bych se zeptat jak mam dostat sklenařsky tmel zokna abych neponičil sklo
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika