Příspěvky uživatele - 31.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámá choroba rajčat?, 22.7.2011
asi O.T. ale zkusím to. Po těch deštích z rajčat prales, keříčková i tyčková. Ta jsme je trochu protrhali, spodní listy, u tyčkových i horní patro odstranili. Tím jsme dosáhli toho, že by se tam mělo dostat slunce (pokud ještě letos nějaké vyleze).... celý příspěvek >
Co patří a co ne do kompostu, 22.7.2011
sbíráte kolem kompostu slimáky slizouny? já ano, nějak si říkám, že by nakladly vajíča do kompostu a následně bych je i s kompostem roznesla po zahradě. Jen nevím, jestli to má cenu, asi jich seberu jen pár oproti tomu kolik jich v kompostu je. Nebo... celý příspěvek >
Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným, 21.7.2011
Benešov u Prahy. Prší a prší a prší. Vody už je víc než moc, stojí v záhonech i trávníku, vzduch už rozhodně nevoní..slimáci hodují..zima není
Prosím o určení názvu keře, 26.6.2011
Je to prostě krásné
Slimáci, 25.6.2011
ti malí, hubení tmaví jsou naši? Já myslela, že to jsou mladata od spanelaků a myslím, že nejen já
Slimáci, 25.6.2011
Mirku a to jsou kteří ti domácí? já znám jen různé budkaře
Lilie, 25.6.2011
Máte letos taky pěknější lilii bělstnou než v jiných letech? Je to tím, že jsem málo zalévala tvrdou studniční vodou, protože dost pršelo? Loni touhle dobou kvetly stejně ale byly to už holé tyče. Nebo nejsou letos kvůli počasí tolik napadené tou... celý příspěvek >
Slimáci, 24.6.2011
Jak jste natm teď v červnu v slimáky? Já mám pocit, že jejich letos nějak míň...jen aby to nebyl právě jen ten pocit. Jo a někdo tu psal, že jsou letos jen černí, já mám ty obrovské zrzavé, malí asi nedospělí jsou černí. Ale stejně je jich míň
Jak zachránit buk?, 13.6.2011
Souhlasím s Josefem, jsou to mšice. Buk je má každoročně, ale roste jako blázen
Smrček hnědnutí nových přírůstků, 11.6.2011
P. a vy myslíte, že to mrazem nebylo? mně takhle v těchdnech omrzl vše, včetně nárustů a květů oleandrů, azalek...
Smrček hnědnutí nových přírůstků, 11.6.2011
suhlasím, zmrzly v květnu, smrky ale už mají další nárusty jak na fotkách. Jedle ale nově nebrostly
Rejsek a granule proti slimákům, 7.6.2011
Hlavně by mi vadilo slimáky jen odhnat. Jako odehnat kam? jinam? na trávník? Pod keře? Aby se množili jinde? To není řešení
Palmy, Martinsicuro - Itálie, 21.5.2011
jednou denně zálivka? Není to moc?
Nevykvetlá poupata rhododendronu, 12.5.2011
Již tak třetím rokem mi přestaly vykvétat bílé v dubnu kvetucí rhodod. Poupata se vytvoří, ale najaře jsou lepkavá, suchá uvnitř hnědý střed, jinak skoro nic. vydedukovala jsem, že je to pidikřísek. Oba rhodod jsou několik let staré, ten jeden skoro... celý příspěvek >
Výsadba meruněk - přidat kompost?, 12.5.2011
Letos vysazená a v obchodě ostříhaná meruňka začala obrůstat na kmínku. Mám ten obbrost ostranit? Vylomit, odstřihnout?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika