Příspěvky uživatele - 39.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proskurník, sléz, topolovka atd., 5.7.2010
tak to v nasi generaci na kasel varil odvar z korene... lidove se treba rika ajbis- je to spise proskurnik lekarsky a kvete bile... no po povodnich mi zbyly jen dve sazenice a ty jsou zubozene a zbytek uhnilo... a letos mam zasety slez amursky tak... celý příspěvek >
Co sadit teď koncem června/začátek července?, 29.6.2010
ja po povodnich nich moc ze zeleniny nemela... tak budu sadit cervenou repu, hrasek, a cukrove melouny, fazole na lusky, karotku ranni,... a znova zasadim ze seminek trvalky, protoze mi to voda odnesla a nic nevzeslo...
Prosim o nazev teto lecive ruze je moc stara, 25.6.2010
dekuji za radu... jedna znama mi poradila rosa maxima.. no podle fotek by mozna souhlasila ale bylo by lepsi vice nazoru..
Achocha - Ačokča, 25.6.2010
ahoj.muzu jeste ted zkusit zasit ačokču? a slo by jeste sklidit nejakou urodu... dekuji.
Prosim o nazev teto lecive ruze je moc stara, 25.6.2010 Obsahuje fotku
ahojky... tato ruze je leciva a pouziva se proti nemoci ruze... voni silne takova mozna medova vune a kvete jen jednou do roka... a v nasi rodine se to vzdy udrzovala ale uz neni tak statna a slabe uz roste a chci ji zkusit rozmnozit at mi nepojde... celý příspěvek >
Prosim o urceni kere nebo stromu, 25.6.2010 Obsahuje fotku
zdravim prosim o urceni nazvu... leciva ruze kvete jednou do roka bile kvety... ta ruze uz je stara a v nasi rodine se dava jako dedicnost,.,.. je proti nemoci ruze... neznate nekdo tu ruzi... vonici trosku jako med....hodne voni-...
Povodeň 2010, 26.5.2010
no tak ja hlasim, ze spenat jsem chtela sklizet pred povodni ale neucinila jsem to a pak povoden zaplavila a ted slezla voda a spenat zakrnel a uz mi zacal jit do kvetu...
Povodeň 2010, 21.5.2010
ja jsem cerpala vodu ze zahrady vcera... protoze kere to asi prezily smrckum to neublizilo a stromky prezily... spise jsem zoufala ze zeleniny, ta byla utopena cela... ale soused ma sad vzdy zatopeny ze mu jen ovocne stromky trci nad vodou koruna a... celý příspěvek >
Bobkový list - vavřín, 20.5.2010
ahojky, koupila jsem si obchode vavřin bobkovy listek... ale chtela jsem se zeptat, kdy se muze pouzit listky do omacek... a jak velky ker musi byt.. dekuji
Mečíky - mám si objednat ještě teď?, 20.5.2010
ahojky nejste sama, mozna mame na mysli stejny zasilkovy obchod.. ale ja uz v tom nakupovala a a tak mi zase poslali jejich oznameni o slevach a take jsem o mecikach a jinych cibulovinach uvazovala... ale asi objednam,..minule jsem byla spokojena a... celý příspěvek >
Fazole becovky, 18.5.2010
ja mela sazenice doma a pak jsem je vysadila ven uz pekne olistene--- a fazolky je dobre predpestovat ...naklicit, zasadit do kelimku a pak do zeme... ale to je kazdeho vec a podle casu... kdyz jste netrpelivi a uz chcete vysevat neco, tak... celý příspěvek >
Máte už patizony a cukety na záhoně?, 13.5.2010
ahojky... chtela jsem se zeptat je normalni jeste vysevat okurky na zahon v pulce kvetna... nestihala jsem drive... kazdopadne to vyseji s fazolemi... ale je tu jeste nejaky opozdilec jako ja... kdo nestihla vyset cukety, okurky a ten zbytek...
Černý bez a výrobky z něj, 12.5.2010
ja myslela ze bez roste vsude... nekdo povazuje za plevel... jinak cerveny bez to uz asi v zahradnictvi
Zásilkový obchod Rostlinky.cz, 12.5.2010
ja mam od nich ovocne stromky... objednala jsem letni, podzimni a zimni... veliceochotni..nezamenuji a vse cerstve... jen mi poslali zimni a podzimni odrudy jablek, protoze letni uz ne, ze by se neujali ze na podzim si je muzu objednat a budou mit... celý příspěvek >
Prosim poznate nekdo co je na fotce?, 11.5.2010
vim ze chodne krasnych veci je jedovatych, a doma mam take par... ale ja to beru, podle toho, ze moje dcerka ji bude ted uz 3roky a ona vi ze kvetinky se čuchaji jako preklad ze k nim se smi jen privonet a zelenina se papa a ty listy ne. ---  a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika