Příspěvky uživatele - 78.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kupuji mot. rosic Stihl SR-420, 26.3.2007
Prosim muze mi nekdo poradit, jake ma zkusenosti s timto strojem, je kvalitni a spolehlivi. Na co si davat pozor? Dekuji
Kupuji krovinorerez Husqvarna RX-335, 26.3.2007
Mam kopcovity teren asi 1500m,zvazuji koupi teto znacky.Me kryterya jsou nizka vaha,aspon 1,6kw,profi provedeni.jake mate s timhle tipem zkusenosti.Dekuji za vase nazory
Údržba motoru Honda GCV 160 - 5,5 HP, 25.3.2007
Motor používám 6 let. Zatím s ním nemám velké problémy, akorát loni na podzim jsem měnil olej - asi špatný - 1 l za 80,- Kč do čtyřtaktu. Teď po startu motor asi 20 sekund kouří, pak se kouř ztratí. V čem je chyba? Jaký mám volit olej? Ja vůbec... celý příspěvek >
baleni kminku do petlahvi, 24.3.2007
jake mate zkusenosti s balenim mladych stromku?muze se nejak poskodit rust,-zaparit kminek,je nutne hodne proderavet obal petlahve?
sekačky Honda, 24.3.2007
vlastni sekacku od HONDY 5 let a jsem s ni velmi spokojen.mam zakladni tip  41 zaber s pojezdem.
drtic vetvi od vari, 24.3.2007
Vlastni sadu naradi od vari,chci si koupi drtic zahadniho odpadu Tornado od vari.Mate stimto komponentem nejake skusenosti,je kvalitni?chtel bych to vyuzivat hlavne na vetve do 5cm.Pokud jsou jine -lepsi stroje,nabidnete.Dekuji za rady
nemoc trnek, 14.3.2007
strikat vlnovnika trn. je ted spravny cas.v poslednim zahradkari je foto s navodem jak na to.pouziva se omite 30w
motoroviy rosic stihl sr 420, 14.3.2007
zdravim,jake stim mate zkusenosti,je spolehlivy,naco si davat pozor.dik  za rady
jaky postrik na vlnovnika trnkoveho, 13.3.2007
kdy a cim strikat  a v jakem mnozstvi.je ted vhodna doba,muzu postrik zmichat s kuprikolem.dekuji
nemoc trnek, 13.3.2007
je to tak,ma tez na listech svestek
jak vyvazovat papriky, 13.3.2007
mam problem s lamanim  vetvicek  s plody na kerich velkoplodych papri.jak mam spravne vazat kere.dekuji za radu.
cim hnojit, kolik a kdy, 13.3.2007
kolik a jak casto hnojit tuje.dekuji za radu.
rakovina trnek, 11.3.2007
prosim o radu jak chranit stromy . diky
Motorová pila Oleo-mac, 2.2.2007
Oleo-mac.Řady pod 956 jsou hobby pily,mám 956 3,5 kw a ta už řeže super,na nádrž 0,75 l jede naplno zhruba 1 hod,vibrace jsou lepší než u srovnatelné Stihlky - tu má bratr a už na ní měl závadu v zapalování,naštěstí byla ještě v záruce.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika