Příspěvky uživatele - 78.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vysadba Kruspanku, 6.4.2007
Je vhodne vysadit jako zivy plot?Jake ma prirustky,narocnost na pestovani-hnojeni,zalivka atd.Jake ma rocni prirustky?Dekuji
Praskani kminku u Durancii, 6.4.2007
Proc? Da se tomu nejak predejit? Dekuji
Kde se dá koupit Jojo, 4.4.2007
Prosim da se v blizkem okoli Uh.Hradiste nebo Zlina koupit tato odruda.
Je nutne ted strikat slivone?, 3.4.2007
Dal jsem na vasi radu a pouzil pripravek na prezimujici skudce.Ne ze bych byl fanda do postriku,ale kolik je jeste nezbitne nutnych aplikaci-ve ktere fazi a jakou chemii zvolit?DEKUJI
Údržba motoru Honda GCV 160 - 5,5 HP, 3.4.2007
Zdravim,kourit to zacalo po lonske vymene oleje.Dal jsem na vase rady a znovu jsem vymenil olej uvedeny primo v prirucce na udrzbu-nejaky MOGUL FORTE.Porad to kouri,co dal?
Je nutne ted strikat slivone?, 1.4.2007
Letosni zima byla velmy mirna,tak se ptam jestli ted je vhodne aplikova postrik,jaky-proti cemu?Dekuji za radu
Kompost do skleniku, 1.4.2007
Jste normalni!!! Kdyz nicit parazity a roztoce tak dusikatym vapnem drahy pane...
Kompost do skleniku, 1.4.2007
postrikal bych to savem,vyborne dezinfikuje
Sazeni svestek-jak?, 1.4.2007
Zakladam mensi sad svestek,puda je spis jilovita.Mam pridat na dno vykopane diry hnuj nebo pohnojit az po zasazeni,kolik? Mate dalsi napady jak na to?Dekuji
Odruda Jojo - odolna vuci sarce?, 1.4.2007
Zdravim,jake mate zkusenosti s tuto odrudou.jJe opravdu tak odolna vuci sarce?Co plody,jsou sladke-da se ztoho palit slivovica.Muze se sazet do nadmorske vysky 300mJake su jine dobre odrudy?DEKUJI
Kompost do skleniku, 1.4.2007
Zacinam navazet kompost do skleniku--akorat mam obavy s velkym mnozstvim ruznych larev a jinych zivocichu.Je dulezite se jich zbavit,jak?Co zizaly?DEKUJI ZA RADY
Vytápění skleníku, 29.3.2007
dobry napad je o par radek niz - Ako spravit sklenik s pe flais? Zkousim to a vypada to zatim dost dobry napad.
vymena pudy ve skleniku, 27.3.2007
Dobry den,pestuji zeleninu 6 let,posledni 2 roky me papryka vyroste do visky 1,5m a ma max. 5 plodu na ker.hodne taky opadavaji kvety.Hnojim krystalonem a na podzim chlevskym hnojem.Dekuji za rady
Teleskopicke nuzky fiskars, 26.3.2007
Kde se daji levne koupit a pracuje se snima opravdu tak dobre?Dekuji za pomoc
jak reat a striha habr, 26.3.2007
Mam u potoka par vzrostlich habru-4m vysoke.zacinaji mi stinit tak je chci skratit  asi na 1m a potom udrzpovat v jako zivy plot.Muzu je hned skatit a ostrihat-jak na to?dekuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika