Příspěvky uživatele - 209.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vertikutátor?, 2.10.2009
Já si jej půjčuji od Eurogreen v Jiřetíně pod Jedlovou (mají k zápůjčce několik typů). Lze jej najít i v některých půjčovnách nářadí v ruzných městech (hledejte pomocí internetu). Pro váš účel a potřebu bych já osobně volil WolfGarten UV 40 s... celý příspěvek >
40 let stará nafta, 2.10.2009
4- nespotřebovaná zásoba zakoupená za 0,90,- Kč/ltr pro svého času hojně používané vytápění naftovými kamny (dědictví).
Olej Stihl, 26.9.2009
Když jsem počátkem roku 2008 kupoval 4-mix a dle katalogu požadoval doporučený zelený olej, bylo mi prodejcem odborníkem řečeno, že u nás zelený není dostupný a bez obav mám používat červený.
Sekačka do svažitého terénu, 12.9.2009
Provoz ve svahu vydrží B&S i Honda, Honda však má v technických parametrech od výrobce zaručenu větší svahovou dostupnost než B&S (motory mazané rozstřikem).
Spolehlivost křovinořezů Oleo-Mac, 5.9.2009
Pročtěte si výše uvedené vlákno týkající se nejen motorových pil.
Plast Xenoy u sekačky Honda, 21.8.2009
Mám třiletou zkušenost s denním provozem sekačky HRX 537 vybavenou tímto materiálem. K dnešnímu dni posekala v součtu cca 44 ha  převážně lučních hrbatých, pravidelně udržovaných ploch a dosud nemám negativní zkušenost s tímto... celý příspěvek >
Kde vyraba Dolmar, 5.8.2009
Kdo montuje ve spojených státech, napíše Made In USA (ať je to smontováno v kterémkoliv z jeho států). Kdo montuje v Evropské unii, napíše Made In EU (ať je to smontováno v kterémkoliv z jejích států) . I v USA jsou fabriky, kde je... celý příspěvek >
Sekačky od Mountfieldu, 7.7.2009
To já jí mám 13tým rokem, sekám s ní 2400 m2 zahrady co 14 dní a stále mám ten samý nůž (nový mám náhradní v záloze a kupoval jsem ho společně se sekačkou). Nůž brousím flexou 1 x ročně. Co s tím sekáte Vy a jak to brousíte?
Zkušenosti se sekačkou Toro 55 cm ADS, 23.6.2009
Systém pojezdu ADS je celosvětovou špičkou..., ale jen ve smyslu ovládání pojezdu (hydrostatická převodovka je splehlivější). Měl jsem možnost Toro s ADS (bez el. starteru) rok používat. Při přerostlé trávě (kdy bylo nutné již použít boční výhoz -... celý příspěvek >
Zkušenosti se sekačkou Toro 55 cm ADS, 20.6.2009
Systém pojezdu je velmi dobrý, stačí lehce zatlačit na madlo a stroj se rozjede rychlostí odpovídající síle tlaku na něj (čím větší tlak-tím větší rychlost). Pokud tlak poleví nebo ustane, stroj zpomalí nebo se zastaví. Ucpávání otvoru při sečení... celý příspěvek >
Koupe benzinove sekacky, 3.6.2009
Já používám bezproblémový a spolehlivý stroj Honda HRX 537 C1 HXEA a při 14-ti denní frekvenci sekání u husté, šťavnaté trávy počítejte cca 1 hod na 1000 m2 a cca 1 ltr benzínu. Pokud tráva z důvodu nepřízně počasí přeroste, není problém ani se... celý příspěvek >
Co poridit na sekani plochy 1500m, 2.6.2009
Ze samochodných, ručně vedených rotaček bych po stávajících osobních zkušenostech zvolil Honda HRX 537 C1 HXEA. Nejideálnější sekačkou v této kategorii by byl hybrid složený z uvedené Hondy a Vikingu 655.
Nátěr plotu, okapů a pergoly proti lišejníku?, 30.5.2009
Bydlím v čistém životním prostředí na okraji lesa NP. Zhruba za posledních 15 let lze pozorovat stále silnější výskyt lišejníků na oplocení, okapech, střechách a vůbec všech předmětech vystavených povětrnostním vlivům (nezáleží na materiálu - plast,... celý příspěvek >
Standardní sekačka nebo mulčovací, 16.5.2009
Já osobně bych volil na okrasný, pravidelně udržovaný trávník sekačku (s rotačním nožem) která umí mulčovat, ale běžně sbírá do koše. Při použítí mulčování znamená sekat min. 1x týdně (v období největšího růstu většinou každý třetí den - dle... celý příspěvek >
Sekačka Husqvarna nebo Honda?, 13.5.2009
Ad: 154.11 - Stiga ma proti Hondě s hydrostatem o dost výraznější pojezd. Stiga uvádí cca 4,4km/h a u Hondy to vychází kolem 6km/h. Zajímalo by mě zda pomalejší pojezd u stigy není na zavadu, pochopitelně při sekání nižší trávy kdy je možné jet... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika