Příspěvky uživatele - 24.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ještě jednou o roubování, 23.6.2011
Letos na jaře roubovaná jabloň dosud nevyrašila. Dával jsem dva rouby za kůru, oba vypadají naprosto zdravě, jen vůbec nerostou. Asi před dvěma týdny jsem oba rouby zkrátil o jeden pupen, na řezu bylo vidět naprosto zdravé, živé dřevo plné mízy.... celý příspěvek >
Odstranenie kmienkov, 18.6.2011
Rony, nic ve zlém, ale všiml sis, že toto vlákno je o révě?
Jak vyrobit domácí víno v malém, 14.6.2011
Není žádný problém nechat kvasit neodkalený mošt. Několikrát jsem nechal ležet červené víno na kvasnicích a první stáčení z kalů bylo až někdy v březnu. Ale to už vyžaduje kvašení ve sklepě, v obýváku bych to nezkoušel.
Jak vyrobit domácí víno v malém, 13.6.2011
Podle uvedenéhjo návodu lze dělat bílé nebo růžové víno. Pro pořádné červené je třeba nechat pomačkané hrozny několik dnů nakvasit a teprve potom lisovat. Ještě bych připoměl pravidlo, že čím větší množství šťávy, tím lepší průběh kvašení a tím... celý příspěvek >
Za jak dlouho očekávat meruňky?, 5.6.2011
Bez roubování to bude trvat hodně dlouho, tipnul bych si, že si ještě minimálně 4 roky počkáte, možná ještě déle.
Sekání vysoké trávy, 4.6.2011
Tak vysokou trávu, aby s ní měla bubnovka problém,  bych někdy rád viděl. Když se urodí, tak si při sekání koukáme s trávou z očí do očí a nikdy jsem neměl problém. Na dvaceti arech mám vojtěšku a i v prvních letech po výsevu to ohromné množství... celý příspěvek >
Roubování 2011, 1.6.2011
žádnou adresu si nepamatuji, ale když si dáte heslo grafting nebo budding, naskáče vám toho mraky, zkuste třeba you toube...
Roubování 2011, 31.5.2011
Přesně tak, chci zjistit, kam až mohu jít. Když vidím na netu co si dovolí při roubování třeba číńani...
Roubování 2011, 30.5.2011
Ve sklepě mám ještě pár celkem dobře vypadajících roubů. Dnes, 30/5, jsem zkusil naroubovat kopulací meruňku a švestku na letošní zelené výhony. Netuším, zda neobjevuji již dávno objevené - máte s tím někdo zkušenosti? Letos už jsem trošku... celý příspěvek >
Nová vinička, 30.5.2011
Existují dvě důležitá pravidla. Pravidlo první říká, že o povolení založení vinice se nemusí žádat v případě menší rozlohy vinice než 10arů. Druhé, neméně důležité pravidlo zní - kdo se moc ptá, moc se dozví. Samozřejmě se předpokládá produkce vína... celý příspěvek >
Názor odborníka na roubování, 24.5.2011
Tuto sezonu si pohlídejte, aby se rostoucí rouby nevylomily v místě roubování. A příští rok už budete mít pěkné stromky
Dřevěné pražce jak ošetřit?, 16.5.2011
Klid, lidi jsou nepoučitelní a stejně neposlechnou. Jak je něco levné a je toho hodně...
Roubování 2011, 12.5.2011
Pane doktore, letošní výsledky jsou celkem dobré, ale alespoň u mě je letos hodně pomalý růst roubů. Několik roubů (jabloň, meruňka)  se mi ještě neprobralo, i když jsou stále prokazatelně živé.
Opál, 9.5.2011
Tříletý stromek má ještě dost času, ale plodnost lze urychlit vodorovným zářezem do kmene o délce asi jedné čtvrtiny obvodu kmenu. Příští sezonu budete mít stromek obsypaný květy.
Mrazík, 8.5.2011
Réva není strom, ale liána.  Vlastní rostlina je pod zemí, to co vyroste nad zem, to jsou pro révu postradatelné části. Právě v případě jarních mrazíků se ukazuje výhoda pravokořenných sazeníc, u kterých nehrozí zplanění. Někde jsem četl, že... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika