Příspěvky uživatele - 184.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Smart holder, 24.2.2009
Taky zajímavé řešení. Ale nohy asi nepůjdou složit k sobě a ten zobáček 1) odírá svislý jäckl, 2) padá sám až dolů, pro vložení klády ho musí někdo přizvednout. Ale jako inspirace dobrý. Další řešení se dají najít na... celý příspěvek >
Podélný řez el. pilou ES2135A, 24.2.2009
ještě mě napadlo z jeklů svařit takový koš o "V" průřezu, nahoře klasické lyžiny-kolejnice pro pilu a pod nima uprostřed provázaný ještě jeden jekl, aby se to celé neprohýbalo a nekroutilo a tohle z boku chytit na kmen stejně jako pravítko od... celý příspěvek >
Podélný řez el. pilou ES2135A, 24.2.2009
No právě. Jde mi o to, jestli výrobou neztratím akorát čas a výsledkem bude palivové dříví ve formě trámů. Ty jsi s timerdžikem zkoušel řezat něco podobného? Jak to jde?
Drtič větví - štěpkovač z Baumaxu, zkušenosti, 24.2.2009
Válec. Jeho průměr-počet zubů a vzdálenost konců zubů od sebe určuje velikost špalíků. Teoreticky (třeba je to blbost, opravte mě), když koupíte v hyprsupr červenýho válcovýho Hechta za 2500 (levnější varianta zeleného asgatecu-úplně to samé v jiné... celý příspěvek >
Smart holder, 24.2.2009
fórum zde: Profi holder (jiný název pro to samé).
pristresek na drivi, 23.2.2009
S těmi paletami jsem to chtěl zrovna napsat, všichni dávají dřevo na zem, ale to je podle mě špatně, odspodu akorát hnije (proč by se jinak přístřešky zakládali na patky kus od země?). Když shnije paleta, vem ji čert. Ocelová konstrukce mi ale na... celý příspěvek >
Podélný řez el. pilou ES2135A, 22.2.2009
Zkušení kolegové, mám dotaz: Je podle vás reálné takto podomácku si vyrobit střešní trámy na barák? Na přístavbu k baráku a garáž potřebuju mimo jiné 16ks trámů 200x140 - 6m, 13ks 140x180 5,3m a 12ks 80x140 4,5m (to je to "nejhorší"-nejdražší,... celý příspěvek >
Už jste si někdo postavil Profi Holder?, 21.2.2009
Tak když nikdo nic, tak jsem se do toho pustil sám. Zajímají někoho podrobnosti? Počítám, že přes víkend to bude komplet hotové.
výběr tlakové myčky, 18.2.2009
Jo, myslím, že tu zrovna máme (Sistema), z Penny za 1500 přes pár lety. Slouží dodnes. Co ale neumí je nasávat teplou vodu z kýble, musí být připojena na potrubí s vodou o nějakém uvedeném tlaku. Docela to teď v zimě zamrzí. Vodu jsem tedy v zimě... celý příspěvek >
Zelena zahrada, 18.2.2009
Ještě bych rád připomněl zákazníkům (nejen) internetových obchodů, že dle §598 Obč. zákoníku máte nárok na náhradu nutných výdajů spojených s reklamací (poštovné). Firmy se k tomu obvykle moc neznají.
Zelena zahrada, 17.2.2009
odpověď hostovi 11.107 z 12.2.: jestli Vám nikdy neodpověděli na žádný e-mail, zvedněte bez bázně a hany telefon a vyřiďte to po telefonu. Při množství spamů v dnešní době antispamové filtry vyhážou i to, co je slušný a spořádaný mail. Občas s tím... celý příspěvek >
Už jste si někdo postavil Profi Holder?, 15.2.2009
Dobrý den, už jste si někdo postavil po domácku profiholder? Nebo ho máte někdo koupený? Zajímaly by mne všechny rozměry, dřív, než se do toho pustím sám. Na internetu jsou dostupné jen ty základní.
domovní čistírna odpadních vod, 12.2.2009
Po dlouhém dumání jsem sepsal článek "Kritéria výběru čistírny odpadních vod pro malý rodinný dům" a spolu s tabulkou ho dal na web: http://pedrokv.com/smeti/cov.rar Snad má hlavu a patu a snad někomu pomůže.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika