Příspěvky uživatele - Lenka 22

Samosprašný rakytník, 12.1.2012
Tak som zabehla na záhradu zistiť, či tie malé plody možu byť ešte menšie. Zistila som, že mám odrodu LEIKORA. Plody sú kyslé. Ale na jeseň boli vyslovene nechutné, tak som myslela, že ešte nedozreli. Chcem z nich, v budúcnosti, robiť sirup, džem a... celý příspěvek >
Jak daleko pálivé papriky od nepálivých, 11.1.2012
Ďakujem za typ. Pokúsim sa kúpiť Anteu a dať ju mimo skleník. V Polabskej nížine by nemusela mať problém. Medzitým som objavila na stránkach záhradkárstva Klívia z Bratislavy papriku, ktorá by mohla odpovedať tej mojej, ale asi sa v tej dobe ináč... celý příspěvek >
Lilek černý, 7.1.2012
Již třetím rokem se nemůžu na zahradě zbavit lilku černého. Postivě jej stříkám, trhám a pořád odněkud roste. Donesla jsem si jej se zeminou z pole. Nezabral ani Roundap. Kolek let přežívá semeno v zemi?5Let?
Hnojení ovocných stromů, 6.1.2012
Já jsem při sazení stromu dala dovnitř kolem vykopané jámy "husí krk, kde jsem nahřátým hřebíkem udělala otvory. Konec jsem zatavila na kamenech z ohně. hadice mi trčí 10 cm nad povrchem země a slouží i na zalévání stromů. Uzavřela jsem ji korkovým... celý příspěvek >
Jak daleko pálivé papriky od nepálivých, 5.1.2012
Aká je to odroda papriky ktorú pestujete v skleníku? Može sa pestovať aj volne v záhrade v nížinatej oblasti? Z detstva si pamatám z konca sezóny papriku, ktorú vozili od maďarských hraníc a pálila ako čert, ale keď se dali preč rebrá a dužina sa... celý příspěvek >
Glejotok na maliníku?, 5.1.2012
Připojila jsem pod text ze 3.1.2012 obrázky vzhledu mého maliníku. Zatím jsem obrázky nevkládala, takzže se mi uložili jinde a text jsem nenašla. Obrázky jsou z maliníku rodícího 2x s hlavní úrodou v září. Mám teda všechno s "nádory" ostříhat pod... celý příspěvek >
Samosprašný rakytník, 4.1.2012
Máte pravdu. Povodne som ich chcela prepliesť. Syn ich stihol presadiť skor. Ale aj tak som sa bála, že keď im bude kmeň mohutnieť, tak nebudú mať dosť miesta. Nech sa netrápia. Ale vy padá to dobre. Samicu mám pod svahom, je mladšia o rok a medzi... celý příspěvek >
Glejotok na maliníku?, 3.1.2012
Psal to pan Vysloužil. Nevím, jaká je to odrůda, také je ze supermarketu jako pokus, ale má velké výborné, velké plody, je jich mnoho a ty šlahouny byly letos poprvé tak velké a tlusté.Také jsme se divili. Ale sousedi měli co obírat. Loni jsme vedle... celý příspěvek >
Samosprašný rakytník, 3.1.2012
Pán Paľo, ste ešte na príjme? Reagujem s časovým posunom na rakytník. Samec aj samica rakytníka sa ujali a rastú vedľa seba 20 cm ako stromky s nízkou korunou. Okolo koreňov mám trávnik. Rakytník zarodil. Plody som chcela obrať za mrazu, ale ostala... celý příspěvek >
Glejotok na maliníku?, 3.1.2012
 Druh nevím. koupila jsem je před 5lety v supermarketu na zkoušku. Jsou velmi dobré, podélné a voňavé, ale úroda je na nich menší než na těch, co rodí 2x. Kupovala jsem ZEVA I, II,III, a další jsem zapomněla, ale nevím, která je která. Není to... celý příspěvek >
Glejotok na maliníku?, 3.1.2012
Pane Vysloužil, nedostala jsem se k nafocení. Neměla jsem nabité baterky do foťáku. Uznávám, že moje terminologie je laická. Pak popíšu, k fotkám, co je stromeček. Možno je to v pořádku a jenom porovnávám mé maliny s těmi, co má moje maminka. Ty jsou... celý příspěvek >
Glejotok na maliníku?, 3.1.2012
Mám odrůdu, která rodí dva krát do roka a největší úroda je v září. Právě na této odrůdě mám ty nádory. Právě, že nevím, jak ji mám stříhat. Tak jsem ostříhala pouze konečky kde byly maliny. Někde jsem četla, že tyto maliny se nesestřihávají. Když... celý příspěvek >
Glejotok na maliníku?, 2.1.2012
Děkuji za odpověď. Vyfotím i ty nádory i stromeček.
Glejotok na maliníku?, 2.1.2012
Prosím zkušené o vyjádření, zda na maliníku může být glejotok. Malinám jsem nevěnovala žádnou péči, zanedbala jsem je a rodily jako divé v létě a na podzim až do listopadu dva roky po sobě. Myslím, že to byla nějaká z odrůd Zeva. Keříky vypadají... celý příspěvek >
Samosprašný rakytník, 25.5.2011
Dobrý večer pán Paľo, pre istotu som sa dohodla so synom že okolo rakytníkov bude iba tráva. Ale s tými koreňmi ste mi nasadil chrobáka do hlavy, pretože syn chce, dať 1,5 m od domu bambus, sice s nějakou ochranou proti prerastaniu, ale mám z toho... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika