Příspěvky uživatele - Bacula

Vhodná keříčková odrůda rajčat do nádob, 28.12.2014
Dobrý den, v malých nádobách určitě vyzkoušejte Bajaju, dobrou zkušenost mám také s rajčetemTiny Tim, je to rajče slabého vzrůstu. Semínka jsem si kdysi koupila u Neoseeds.
Rajčata v květináči - Jaký květináč?, 18.5.2014
Dobrý večer, záleží na tom, jaké máte možnosti rajče zalévat. Pokud květináč umístíte na balkoně, kde jej budete moci zalévat dle potřeby, je jedno, zda bude mít samozavlažovací květináč. Také velmi záleží na tom, jaký druh rajčete budete pěstovat.... celý příspěvek >
Zelenina do truhlíků, 23.3.2014
Do šedesáticentimetrového truhlíku bych dala maximálně 2 papriky, na rajčata je dle mých zkušeností lepší hlubší nádoba (kyblík, nebo květináč).
Sladkaja děvočka - tyčková, kulatého tvaru, 22.2.2014
Dobrý den, dlouho jsem sháněla často zmiňovanou v diskuzích Sladkoju děvočku. Když se mi to konečně povedlo, zjistila jsem s pomocí zkušenějších pěstitelů, že se jedná o jiné rajče. V diskuzích se mluví o keříčkovém, oválném v rajčeti, jám mám... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 12.2.2014
Děkuji za reakci, pročítám tu diskuze často a považuji Vás opravdu za odborníka, zajímalo by mě, jestli máte zkušenosti i s těmi, co jsem zakoupila-Sweetbaby? Je s podivem, že se jmenují stejně, když se podívám na ten odkaz v ruštině, připadá mi, že... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 12.2.2014
Také jsem chtěla vyzkoušet Sladkaju děvočku, nakonec jsem v českém obchodě zakoupila Sweetbaby, podle odkazů, které mám k dispozici je to ono, ale možná mě někdo vyvede z omylu...? Семена Vilmorin... celý příspěvek >
Kamčatská borůvka - lonicera, 28.8.2007
Kamcatske boruvky Amur a Altaj jsem si zakoupila v Kruhu, tak se tesim, doufam, ze me nezklamou.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika