Příspěvky uživatele - 217.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Automatické zavlažování, 19.6.2010
Pokial si chcete sam montovat zavlahu tak Gardenu. Pokial si to date robit tak su znacky Toro, Hunter, Rain Bird a pod. Ja osobne mam rad Hunter. Zavisi ale od velkosti zahrady nie to zrovna lacna vec. Riadiaca jednotka riadi jednotlive okruhy... celý příspěvek >
Proč mě uhynuli jeseteři?, 16.5.2010
Mne jesetery vydrzali zimu aj bez vzduchovania. Na jar ich vsak vychytala macka,...asi ich kondicia bola nastrbena, ked predtym rok vzdorovali.
Na podzim trávník posypat mletým vápencem?, 3.4.2010
Pravda nie je uprostred. 1. Soli sa nachadzaju vo vode vo forme hydratovanych ionov. 2. pH sposobuju iony v roztoku. Ak si vygooglujete pKb a pKa konstanty zistite, ze naozaj soli silnych kyselin a zasad resp ich iony su pH neutralne. Silna... celý příspěvek >
Doma dělané filtrace, 25.3.2010
Na najjednoduhsi skimmer ake cerpadlo s najmenej akym prietokom treba?
Podzimní třešně, 22.3.2010
Takova tresen existuje... jmenuje se pry Vaclavka a zraje na Vaclava... ale ma ji zrejme jiz malo lidi... take bych ji rad... Honza.
Bubnová sekačka BDR 581SP Perla vs Vari DS- 521 Líza, 15.3.2010
Ja mam skusenost BDR 550 a na tom motor BRIGGS 6,5k stroj na nezaplatenie kosim okolo 4 hektare 2x do roka a k tomu este lucernu datelinu... nikeedy je taky porast ze ma ani nevidno cez travu cca 1,5m a nezastane to len je potreba kupovat original... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 14.3.2010
To je pravda, súhlasím, že bohato stačí 270 ale 260 je ľahšia :-)
Motorová pila Oleo-mac, 14.3.2010
Zdravím, toto fórum som "objavil" cca. pred týždňom keď som sa na nete chcel pozrieť na nejaké užívateľské názory na pilky. Tak som po večeroch lúskal príspevky a po tomto siahodlhom som len chcel napísať moju skúsenosť s OM. Po tom všetkom... celý příspěvek >
Jak je to s tím smáčedlem?, 28.2.2010
Aj pri striekani broskyn moze mat zmacadlo zmysel. Kora nie je to najvaznejsie miesto... Huba sa dokaze dostat do jemnych zahybov v pucikoch, ktore su pomerne "mastne" a studena voda ako zaklad postreku (studena, lebo aplikovane skoro na... celý příspěvek >
Bamboo, 27.2.2010
Ďakujem za rady, presadím ju do hliny a klasickú starostlivosť jej zaručím. Snad zachraním aspon tu tretinu čo mi ostala :(. Len nepochopím, prečo to predávajú takým nesprávnym spôsobom, hmmm? A predaj bol asi tiež len jednodnova zaležitosť -... celý příspěvek >
Prosba o radu, 21.2.2010
Na tom oranzovom kryte nie je v tom stvorceku ako poslal pan J.S. L so sipkov, ja tam mam LD s obostrannov sipkov a te dva naznacene kruzky co su v navode
Prosba o radu, 21.2.2010
dakujem za rady este do leta daco popilim a potom ju dam do servisu nech precisti karburator a keby bolo treba nech aj pretesny ale pojdem sa spytat aj co to robi podla predajcu, zaujal by ma jeho nazor.Pila ma 9 rokov ale stoho rezala tak sedem... celý příspěvek >
Krovinorez - dvojtakt vs štvortakt, 21.1.2010
Dobrý deň, mám v úmysle kúpiť krovinorez a ako prvé riešim zásadnú otázku či sa orientovať na dvoj, alebo štvortaktný motor. Som "začiatočník", ale už som toho hodne prečítal a priznám sa, že z prečítaného som u krovinorezu a štvortaktu... celý příspěvek >
Odrůdy meruněk, 16.1.2010
novovyšľachtené odrody GOLDRICH :plody sú veľmi veľké 65-90g dobre oddeliteľná od kôstky, mrazuvzdornosť kvetných pukov je veľmi vysoká, vhodná do okrajových oblastí KURESIA : špičková odroda rezistentná voči šárke slivkovej LEMEDA ŠK : najsladšia... celý příspěvek >
Pijavice v koupacím jezírku, 6.1.2010
Nemate foto odkalovacieho jazierka? A popis ako funguje? Dakujem. J.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika