Příspěvky uživatele - 198.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez čerešne po vysadení, 27.4.2022 Obsahuje fotku
Dobrý večer,  za mě, začal bych odznovu, střihl bych to na špičák a založil znovu korunku o 3-4 kosterních větví, takhle jak to je, se mě to nelíbí vůbec. Na špičáku který střihnete ponechejte cca 8-10 pupenů a z toho již vyberete 1 terminál... celý příspěvek >
Řezat či neřezat?, 25.4.2022
Tak pánové nedoufal jsem, že když tu napíšu svůj názor na střih třešně, že se tu rozhoří tato debata. Za svým názorem stojím, třešeň bych střihnul i tak. A souhlásím i s názorem pana SPCH. Osobně mám na zahradě několik mladých třešní a stříhám je... celý příspěvek >
Řezat či neřezat?, 24.4.2022 Obsahuje fotku
Dobrý večer, za mne nestříhat stromky, není zrovna výhra v loterii. Každej stromeček postřebuje především v jeho ranném stádiu výchovný řez a hlavně podporu v růstu. Třešničku máte moc pěknou, krásný 4 kosterní větvě, ale i tak osobně bych... celý příspěvek >
Švestky 2022, 24.4.2022 Obsahuje fotku
Zdravím od Kuřimi, švestičky jsou v plném proudu a krásně kvetou, tak snad nepřijdou nějaký mrazíky. 
Srnec a plot a už mě to, 23.4.2022 Obsahuje fotku
Tak jen pro info, myslíte že se někdo ozval? psal jsem email na lesy a evidentně nezájem. Kdyby někdo řekl, my s tím nemáme nic společnýho obraťte se tam a tam, ale že nikdo ani neodpoví, trošku zklamaní. 
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 23.4.2022 Obsahuje fotku
kdybych se přihlasil tak je to nádhera :-)  a teď tu nádheru 
Srnec a plot a už mě to, 21.4.2022
zkusil jsem napsat mailika a čekam jestli se někdo ozve, spíše očekávám že nikdo neodpoví a zajedu stejně koupit svařované pletivo 40-60 cm a napnu to ho včetně nových vazacích dratů od spodu a uvidím zda to pomohlo. Pořád si říkám že to svařovaný... celý příspěvek >
Řez slivoní, prosba o radu jak, 21.4.2022 Obsahuje fotku
Krásný dobrý večer, za mne, pokud už máte takový pěkný stromek, tak se dá střihnout už na dvě patra zhruba takto, ale z fotky se to blbě určuje.  vyberte 3 kosterní větve dole do káždé strany a 3 nahoře taktéž, terminál cca 15 čísel výš a... celý příspěvek >
Srnec a plot a už mě to, 20.4.2022
Ano, převážně kmínek je nabílený ale zbytek prostě srna si smlsne. Nejraději máji jabloně mladý stromky když dobře, tak z nich zbyde špičák, starší stromky ožírají na kosterních větvých a neustále dochází k tomu, že musím vystříhávat větve a posouvat... celý příspěvek >
Srnec a plot a už mě to, 20.4.2022
Zdravím od Kuřimi, mám takový skromný dotaz, docela si nevím rady a nevím, zda mě někdo pomůže se svoji vlastní zkušeností. Mám zahradu ve svahu a kolem sousedi včetně mne máme klasické drátěné ploty, nedaleko je les a v noci se nám tu neustále... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 20.4.2022
Zdravím přátelé od Kuřimi, tak měl jsem z toho trochu obavy., ráno námraza na autě, škrabal jsem okna, ale dneska jsem byl kontrolovat stromky, nektarinka stále pěkně kvete. Švestky jsou skoro taky v plném květenství a dobrý. Třešně ještě nezačaly... celý příspěvek >
Broskve 2022, 19.4.2022
Jasný pane Petře, tady to je: :-) nektarinka STARKREDGOLD - hodně vosáci ju napíchávají a hodně mě plody tímpádem nahnívají, málokdy jsem z ní něco měl. I když obsypaná, vosy udělají své. Dále brosvkička SYMPHONIE, krásný šťavnatý docela... celý příspěvek >
Broskve 2022, 18.4.2022 Obsahuje fotku
Tož připojuji taky jednuc nektarinku co mám a broskvičku
Cacansku lepoticu alebo Stanley?, 18.4.2022 Obsahuje fotku
za mne je vynikající Švestka 'Kalipso' - kříženec Čačanské Lepotice a Opálu. Je to ranná odrúda, ale nebudete zklamáni. 
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 18.4.2022 Obsahuje fotku
Zdravím pánové,  moc se těším na tuto odrůdu. Mám hrušeň Williamsova 2. rokem a krásně kvete, koupil jsem ten to rok i červenou tak jsem v očekávání, 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika