Příspěvky uživatele - 191.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chov pstruhov, 3.12.2019
niekde som čital že cez zimu by mala mať voda pri dne 4 stupne, inač sú ryby v strese... Pre istotu som im vyčistil jazero... niektoré kusy už máju snad aj cez 30 cm Jak som zrychlosti pozeral vyzerá to na samé samice :-(
Chov pstruhov, 2.12.2019
môže to byť tou 2 stupňovou vodou? NO3 podľa testu vylučujem kedže podľa testu to vyzerá byť v pohode a jedna sa iba o jednu rybu
Chov pstruhov, 2.12.2019
dnes mi začal chvilama plavať jeden pstruh na bok,  ale chytiť sa ľahko nedal, pre istotu som ho radšej izoloval... hodnoty vody sa zdajú byť v pohode podľa testov tak neviem kde je problém...  jak začne také správanie ešte u jedného hned... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 2.12.2019
* Oprava koľko gramov denne im mám dávať aby to prežili bez vymení vody aspoň dva tydne? Alebo je nemám krmiť vôbec pod 5st? Teraz môžu mať asi 22-25kg, 55g krmiva bude asi veľa každy deň, kedže voda najbližšie tri mesiace nebude mať viac ako 5... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 1.12.2019
koľko gramov denne im mám dávať aby to prežili bez vymení vody aspoň dva tydne? Alebo je nemám krmiť vôbec pod 5st? Teraz môžu mať asi 22-25kg, 55g krmiva bude asi veľa každy deň, kedže voda najbližšie tri mesiace nebude mať viac ako 5 stupňov. Pri... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 1.12.2019
premyšlal som že nadekrejem filtráciu geotextiliou... možno to aspoň trochu ochrání... zatiaľ ve filrácií ani v jazere nebol ľad... iba mi zamrzla vzduchovacia hadica :D... asi by muselo aj cez deň mrznúť aby to zamrzlo... preventívne, s tým budem... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 1.12.2019
jj to mi je jasne, ale nevím či bude lepšie hnať viac vody cez filter alebo menej, pri velkom prietoku sa voda ochladí pravdepodobne skôr (myslím celeho jazera), pri malom asi skôr zamrzne filtrácia nakoľko čerpám vodu z uplného dna (1m) kôli... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 30.11.2019
Venku -7 stupňov,  voda ma stalé 4 stupňe,  filtráciu nechávam spustenú zatiaľ pohoda... uvidíme zajtra xD snad nebudem muset sekat zamrzle pstruhy :D  Vypínate filráciu cez zimu alebo ne? 
Chov pstruhov, 30.11.2019
prečo by sa to neoplatilo? cca 10 pstruhu zežere za život 5 kg granul = 10 eur... kompresor je dostatočne silný aby jel na dve, tri nadrže (ked bude kompresor spustený pre budúco ročnú násadu tak elektriku za dospelé jedince nebudem musieť platiť),... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 26.10.2019
26 cm rybám už môžem dávať 6 mm granule nie?
Chov pstruhov, 23.10.2019
koľko gramov tak bežne mesačné naberú? 
Chov pstruhov, 14.10.2019
Ja si to nemyslím, ved uvidíme...  za pár mesiacov už je budem zabíjať, za mesiac a pol mi podrostli o 100+ g, 1.9.2019 mali 10 Kg, teraz majú 20 Kg (nejaka ta vyšplechana voda...)  zase som ich mesiac podkrmoval :-D mohli mať viac...
Chov pstruhov, 7.10.2019
Jak vám chutnáju plody z AQP? ja som skušal rajčiny musím uznať že tie z poľa majú lepšiu chuť... obávam sa že ani pstruhy nebudú mať bohvie akú chuť z tých granul :-(mäsu z pstruha z potoka sa nevyrovná... jaké mate skúsenosti? 
Chov pstruhov, 4.9.2019
diky, už to chápem... s trojčlenku sa to dá jednoducho vyrátať... x1,5 % hmotnosti váhy je pre hobby, bežny alebo profesionalny chov?  zdá sa mi že sa dáva aj 4 % z váhy alebo sa mýlim? premýšlam že im budem dávať 2 %, chcem aby do jari... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 3.9.2019
Malo by to byť Supreme 22
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika